Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Titeket még nem idegesít?...

Titeket még nem idegesít? Főleg rockerek válaszát várom!

Figyelt kérdés
Titeket nem idegesítenek még azok a divatmajom, plázapiicsa, rózsaszínmániás, nyávogós, nyálas lányok? Mert én már kikészülök tőlük "ó ott egy csini ruci, megyek anyucihoz kércsizek pénzcsit és mencsizzünk el a plázcsiba megvenni a sok csini csili-vili rucit" blöö. "hát igen az a sok csöves rocker milyen bunkó, paraszt, büdös, nem tudja mi az a divat, biztos tanyán lakik és nincs pénze ruhára" és amikor elkezd valaki beszélni velük akkor még fel vannak háborodva és mennek csipogni meg visítozni. Már rohaadtul elegem van belőlük -.-" ti hogy álltok ezzel?
2010. márc. 4. 21:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
25%
Én meg az igénytelen rokkerekre nem tudok ránézni :D Na?
2010. márc. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
32%

Rossz sztereotípia: azért mert láttál 10 igénytelen rockert akkor az összes többi az.... hát nagyot tévedsz..

Plázanyuszkókat én se bírom, főleg mikor méreget, akkor legszívesebben felrúgnám őket.

2010. márc. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
72%
mindenki ugy viselkedik,oltozkodik,ahogy akar,ne legyenek eloiteleteid masokkal szemben!
2010. márc. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
A rockerek nem igénytelenek. :D
2010. márc. 5. 12:34
 15/26 anonim ***** válasza:
94%

Nem mintha a rocker stílus nem egyfajta divat lenne...

Én egyik végletet sem bírom, jobban szeretem, ha valakinek van egy SAJÁT stílusa, ami nem besorolható ilyen kategóriákba.

Amúgy pl pont tegnap volt szerencsém fél órán keresztül hallgatni egy kedves rockerlánytól, hogy mennyire kemény is ő, mert beverte az asztalba a plázabiccs osztálytársa orrát és eltört. Amikor mondtam neki, hogy hát én nem tudom, de lányként én ilyesmivel nem dicsekednék, akkor már énis le voltam írva.

Azzal is egyetértek, hogy attól, hogy valaki rocker nem feltétlenül igénytelen, de ennek persze semi köze a kérdéshez.

És amúgy meg ha téged idegesítenek, akkor senki nem kötelez rá, hogy beszélgess velük, vagy egy társaságba járjatok, nem kell mindenkinek mindenkivel húde jóban lenni, vannak emberek akik nem jönnek ki egymással és kész. Szóval nem mész plázába és nem ismerkedsz olyanokkal, akik amúgyse szimpatikusak és a dolog meg is oldódott.

De azért kíváncsi lennék, hogy egy ilyen kérdéssel hány éves lehetsz :P

2010. márc. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 12:34


Lehet velem van a baj, de én szerintem ilyet nem írtam.

Amúgy az utolsónak 100%-ban igaza van.

2010. márc. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
81%

full mindegy,milyen ruhában van..láttam én már rocker meg dark csajokat csipogni..nem attól függ..

én olyan keverék vagyok,mindenből egy kicsi,csak ami jól áll..szeretm a feketét,a vadabb cuccokat,de volt már rá példa,hogy Rocktogonban jött a pcsa,és magyarázott,hogy fú,de igénytelen a fekete blúzos csaj,biztos turkálóból öltözik..mert neki a dark shopból 50 ezer ft os platform bakancsa van,és pénzeli apuci,sosem járt még turkálóban,és kifejezett divat dark volt..

én erre azt mondtam,hogy engem nem izgat,más hol veszi a ruhát,és nem is érdekel hogy néz ki,az érdekel ki tud e mondani egy értelmes mondatot,ami nem arról szól,hogy tegnap rendeltem a darkshopról 200 ezer forint értékben,tök jó..kit érdekel,de most komolyan?engem az érdekel,hogy én jól nézzek ki,ha kimegyek az utcára,és nem tartom cikinek,hogy a földig érő bőrkabátomat nagyanyám karcsúsította be,ha azon nem látszik,mert jól meg lett csinálva..ugyanúgy nem bírom a büdös embereket,mint ahogy a plázaciccek hat méterre érződő kábító parfűmszagát..legyen parfűm,de ne legyen túlzásba véve,mint egy olcsó r...

ez az előbbi csak is óránként ment kikenni a fekete száját,mert lekoptatta a vodka..kérdezem én,akkor minek keni ki az angliából rendelt több ezer ft-os fekete rúzzsal a száját,ha úgyis megissza..kész röhely némelyik nő..

24/Lány,korcs stílusú..

2010. márc. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
61%

Nemtudom melyik igéyntelenebb és ocsmányabb:

a rocker sárc/lány aki (jó esetben és a többség igy van) fürdik, tiszta ruhát veszfel, a saját stilusában izlésesen öltözik és nem visong az utcán meg ott ahol épp van, és művelt...

vagy:

a kis rócacíín cicamica, akinek 20kg lemosatlan vakolat van a pofáján, és ha mosolyog felreped a makeup. :D a liternyi szájfénytől olyan a szája, minta a nyála folyna, 2értelmes szót nem tud szólni ha kérdezed, ha valami és érdekli azok a ruhái meg a pasijai. fogalma nincs alap dolgokrol, és erre verik magukat...


Mind 2 stilusban lehet igénytelen ember, de azért mégis csak érdemes belegondolni... -.-'


*goás lány.17.(bocsi, hogy nem rockerként írok, hanem egy teljesen más műfaj képviselőjeként, de erre muszáj volt válaszolnom. az esetleges helyesírási hibákért elnézést kérek.)

2010. márc. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
28%
Mondjátok már el nekem h kikre gondoltok mikor azr mondjátok h pélázacicák?olyan hülye kifejezés amugy nekem van roker ismerösöm aki egyfolytába nyávog meg visitozik közbe olyan mint egy szakadt csöves amugy meg lehet h épp te nem vagy büdös de a 80% az mert sört isznak cigiznek hánynak.. ezért bdösek és igénytelenek nézd meg pl mi van a Sziget fesztiválom és nézd meg mi van pl a hajógyárin naaa?hol van több hányás meg sok büdös izzadt ember??erröl ennyit
2010. márc. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
45%
a diszkóban is mindenki sört iszik,és cigizik..ők is büdösek..akkor ez most stílusfüggő??amúgy a sziget már rég nem a rockerek helye..és mondj egy fesztivált,ahol nem igénytelenség folyik..nem beszélve a wc-ről..nem hiába veszünk nem ottalvós jegyet,mert aki igényes,az nem tud úgy tisztálkodni,ahogy otthon..az meg,ha koncerten valaki megizzad,hazamegy,és megfürdik..diszkóban van a legbüdösebb..márcsak azért is,mert nem sok rocker szeret táncolni,így nincs is amitől büdös lenne..értsétek már meg,hogy ez nem stílusfüggő!Nem értem hogy nem lehet megérteni,aki igényes,az fekete ruhában is az..és aki igénytelen,az rózsaszín ingben is BÜDÖS MARAD!!!
2010. márc. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!