Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Titeket még nem idegesít?...

Titeket még nem idegesít? Főleg rockerek válaszát várom!

Figyelt kérdés
Titeket nem idegesítenek még azok a divatmajom, plázapiicsa, rózsaszínmániás, nyávogós, nyálas lányok? Mert én már kikészülök tőlük "ó ott egy csini ruci, megyek anyucihoz kércsizek pénzcsit és mencsizzünk el a plázcsiba megvenni a sok csini csili-vili rucit" blöö. "hát igen az a sok csöves rocker milyen bunkó, paraszt, büdös, nem tudja mi az a divat, biztos tanyán lakik és nincs pénze ruhára" és amikor elkezd valaki beszélni velük akkor még fel vannak háborodva és mennek csipogni meg visítozni. Már rohaadtul elegem van belőlük -.-" ti hogy álltok ezzel?
2010. márc. 4. 21:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
72%

najoo:)

hát én szeretek nagyon vásárolni,plázába bnöimmel járkálni stb és igen anyutol meg aputol kérek pénzt.. na de hát mégis akkor miböl vegyek? nekem se jo dolog a szüleimtöl kunyizni de hát anyum mindig azt mongya h nyugottan hisz a szülök dolga ruháztatni a gyereket.kérdem én: akkor egy tini akire folyton mongyák h apucitol anyucitol kéreget akkor az miböl vegyen mégis magának bármit?:D:D hisz pl egy 14éves nem dolgozhat legálisan;D

és talán lehetne engem is "divatmajomnak" mondani de hát istenem ez van a boltokba divatos cuccok:) nem fogok most csakazért is valami mást megvenni h ne mongyanak divajatmajomnak.. másrészt a csögatya gondolom most divat énis azt hordok. és nem azért mer most ezadivat hanem mer a többit eccerüen nem tartom szépnek:D és én amugy ezek ellenére nem nyávogok,sipitozok.. ;D nem vagyok üresfejü se akivel nem lehet 2 értelmes szot váltani..

és amugy nem csak a rockerek gondojják "undoritonak" egy plázacicát hanem forditva is:) csak engem nemérdekelnek.. valakinek meg azt nem szereti h meglát egy csajt feketébe,börkabátba,bakancsba és h bömbölteti az orditos zenét a fülében.. nemtudom nekem meg ez nem teccik..:) najo ennyi elég voltXD

14.5L

2010. márc. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
szerintem nem a ruha teszi az embert..volt már részem kellemesen csalódni..
2010. márc. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Nem lenne semmi bajom a rockerekkel, ha nem lenne legalább a fele csíra..nem a kor..hanem az zavar hogy egyik se tudja mit jelent rockerneklenni (ÉN NEMVAGYOK!!)

A másik meg az hogy az ilyeneknek aza rockerség hogy igénytelenkedünk, kéthétig se fogat se hajat nem mosunk, a fürdés meg a teljes luxus.


Szóval..inkább viselem egy ribanc fröcsögését mint az átlagrocker szagát ;)

2010. márc. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
54%

Tényleg sokszor engem is szoktak idegesíteni azok a plázabiccsek, de nagyon!!Ugy nem birom őket, és kerülöm is. És nem értem mért tartják a rockereket igényteleneknek?! Én legalábbis nem ismerek egy igénytelen rockert se. Ők is olyan emberek , mint a többi, szoktak tisztálkodni. Továbbá utálom a divatmajmokat...saját izlésem és stílusom van.

1 rockercsaj

2010. máj. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

utolsoval egyetertek, meg itt nehany hozzaszoloval. Egyebkent nem egy helyen olvastam itt a GYIKon hogy a rockerek igenytelenek, budosek, reszegek, stb...ebbol nekem is nagyon elegem van. En mint rocker lany, ezt kikerem magamnak. Mi a francert keptelenseg az, hogy egy rocker lany meg fiu lehet igenyes? En is mosok hajat, fesulkodok, furdok, fogatmosok, es kenyes vagyok a kulsomre. Igenyesen oltozkodok, egy rocker nem csak zenekaros polokban meg szakatt gatyaban jarkal...En sem ezekbe jarok egyaltalan, nem is hordok hosszunadragot, se farmert mert nem szeretem...Es divatmajom, rozsaszinnacis, mukormos egyedek is lehetnek ugyanugy igenyesek es igenytelenek, reszegek, bagozok, utcan orditozos meg mittudom En...

A kerdesre valaszolva, regebben idegesitett, most mar nem erdekelnek...Elmegyek mellettuk, ahogy Ok is mellettem...Elferunk, nagy ez a varos...

20/L

2010. dec. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Látom, elég régi a kérdés, de válaszolok.

Én 26 éves, metálos csaj vagyok. Soha nem szóltam be egyetlen rózsaszínmániás-fodros-masnis-csillámporos plázacicának sem a stílusa miatt, hiszen nem vagyunk egyformák, ha neki ezt tetszik, hordja nyugodtan, szíve joga.

De az nálam is kiveri a biztosítékot, amikor pl. vásárlás közben vagy a buszon végigmér és fintorog. Talán felsőbbrendű lénynek képzeli magát, mert márkás, divatos cuccai vannak? Azért nem írom, hogy trendi, mert ettől a szótól hányni tudnék.

Úgy néznek azokra, akik egy picit más stílusban öltöznek, mint a véres rongyra. Gusztustalan. Minden ellenszenvük kiül az arcukra, mert még ahhoz sincs elég intelligenciájuk, hogy legalább magukban tartsák szánalmas agyuknak egyszerű gondolatait.

A másik pedig, hogy igénytelen rockerrel még nem találkoztam, pedig rengeteg rocker ismerősöm van.

De egyik sem igénytelen. Én sem vagyok az, ismerem a szappant és a vizet és használok izzadásgátlót is.

Egy másik kérdésben pont ugyanez volt a téma, ott is leírtam, amit tapasztaltam. Nevezetesen azt, hogy én inkább a hip-hop zenét istenítőknél és a diszkósok között botlottam a legigénytelenebb emberbe.

Még egyszer leírom, hogy semmi bajom azzal, ha valaki übermenő ruhákban jár és plázacica, de ne nézzük már leprásnak azt, aki más stílust képvisel.


26/L

2011. máj. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!