Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Nektek melyik stílusú...

Csajok! Nektek melyik stílusú srácok jönnek be inkább? Adatok a leírásban. (inkább a 16-18 év körüli korosztály írjon)

Figyelt kérdés

1. ecsetfej, feszülős V nyak póló, neonszínű női cicanadrág, AirMax, sovány, agyonborotvált, magukat modellnek képzelő új generációs lények.

2. kopasz vagy rövid hajú, agyonfeliratozott póló, 2 számmal nagyobb farmer, bőr cipő, izmosabb kar de van egy kis pocak is, kicsit szőrös lazább srácok.

3. Vagy írjatok valami mást! :D



#fiú #stílus #utca gyerekek
2015. aug. 8. 23:53
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
úgy hogy kb. 173-175 cm magas és egy csokit nem képes megenni mert, hogy ő kövér. És nem, nem ez a nemtudom milyen betegsége van hanem ennyire rá van kattanva, hogy ne hízzon el. Bocs, hogy 2 részben írtam csak teló... :)
2015. aug. 9. 20:59
 12/19 anonim ***** válasza:
Szerintem abban semmi jó pont nincsen, ha évente kétszer megy el egy fiatal szórakozóhelyre. Ez inkább tragédia.
2015. aug. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

hat figyi ne akarj olyan lanynak tetszeni akinek nem jossz be. nagyanyam mondta amikor egyszer csalodtam meg egesz fiatalon egy fiuban: ne fuss olyan szeker utan amelyik nem vesz fel. igaza van szerintem 😊 annyi ember van a foldon, mindenkinek van stilusa, es szinte lehetetlen hogy az eg vilagon senkinek ne tetsszen meg a tied. amugymeg szerintem a normalis lanyoknak 80% ban nem a justin nikker random marci meg a hasonlo himring yok az esete 😂 egyebkent vegtelen szamu stilus van amiert megorulok szoval nem allok neki leirni, de ez a "pull n bearbe shoppingolok egesz nap es, nem erek ra elgondolkozni se azo, hogy mi lesz ha anya nem rakja a picsäm ala a penzt akkor hova tudom feldugni a supramat" stilo pont nem az esetem. jah es remelem tudod hogy melyik lanycsoport az ilyenek celkozonsege: a dosa fannus, azyza meg a hasonlo kis k***vak, akik naponta posztolnak a dudajukrol kepet, es erthetoen az osszes pasi csorgatja ra a nyalat, es felvaltva pakoljak a pawak. es az oke hogy a csavoknak tetszenek, mert tenyleg nem csunyak, DE AZ hogy ezeknek az TETSZIK hogy odairjak a kepei ala hogy de megdugnalak es tarsai az mar elarul valamit.

egyebkent lemaradt elozo valaszomrol is hogy 18L

2015. aug. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

A szórakozóhely alatt inkább a discokat, klubbokat értem. De különböző autós rendezvényekre legyen ez bármilyen elég szűrőn járok és valahogy a koncerteken is jobban érzem magam.


Ha van éppenséggel egy jó divat azt is lehet egyedibbé tenni hiába sokan azt képviselik, de ezzel a mai páwás szarsággal még ezt sem lehet megtenni.


Szakállnak nekem ez ilyen fajták jönnek be és hasonlót is szeretnék: [link] Pár ruhadarabról meg holnap linkelek képet.

2015. aug. 9. 21:15
 15/19 anonim ***** válasza:
rendben varom 😀
2015. aug. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Dósáról és a csapatáról inkább nem is mondok vélemyént. Ez a tipikus 100kg smink a pofán, kiteszem a mellem, agyonműtöt kisk*rv@ aki nem ér 1ft-ot sem. Lehet egyeseknek kicsit fura de én a lányokon egyszerűen utálom a sminket. Jó alkalmakkor elmegy, de mindannapos dologként már nem. Egy lány a természetes szépségét mutassa. Használjon de minimum kb. 30 felett.
2015. aug. 9. 21:28
 17/19 A kérdező kommentje:
A rocker stílusra még visszatérve, remélem, hogy a szegecselt bőrdzsekis, esetleg terep mintás, bakancsos, motoros srácokat értitek és nem a Jonas Brothers félét. :)
2015. aug. 9. 21:53
 18/19 A kérdező kommentje:
Átdobtam PM!
2015. aug. 10. 08:50
 19/19 anonim ***** válasza:

1, távozzsátán X_X

2, ez úgy elmegy, akár jól is nézhet ki (én azt jobban szeretem, ha egy srácnak sok, meg hosszú haja van, de nem lehet mindenkinek, vna akinek nem áll jól, meg olyan is, akinek hullik)


3, darkos, punk, metálos, alternatív stílusú srácok nagyon tetszetősek szerintem :)

2017. jan. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!