Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » FIÚS LÁNYOK! Ti hogyan öltözkö...

FIÚS LÁNYOK! Ti hogyan öltözködtök?

Figyelt kérdés

első sorba 11-15 évesek válaszát várom de idősebbek is írhatnak


kört írjátok oda,köszi!



2015. aug. 18. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű farmerek, nem szűk hanem normál szárú. Vagy katonai gatyák. Hozzá ingek. Sportcipővel. Általában a fiú részlegen vásárolok.
2015. aug. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
értem köszönöm :)
2015. aug. 18. 21:27
 3/10 anonim ***** válasza:

Színeiben sötétkék, szürke, fekete, bordó leginkább

Farmerek, lazább farmer szerű gatyák, pólók lehetőleg nem valami cheesy szöveggel rajtuk. Bandás pólóm is van pár azokat is szívesen hordom, ha nincs túl meleg. Ha már melegnél tartunk jobb szeretem a hosszú gatyát, de 40 fokbnan nem fogok abban főni értelemszerűen. Ha hidegebb van, akkor kapucnis melegítő pulcsi, tornacipő, vagy valamilyen sportcipő, de nem ez a színes futócipő amit manapság nagyon nem futásra hordanak az emberek. Sokszor az öcsém által kinőtt ruhák amik tetszenek. Pl vászoncipő, pulcsi 18l

2015. aug. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

En csak neha oltozom fiusan de azert leirom:

Fekete bakancs,sotet csogatya,fekete bopolo,borkabat

Meg ehhez jonnek a rocker kiegeszitok

14/L

2015. aug. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2015. aug. 18. 21:34
 6/10 A kérdező kommentje:

leírom akk én is


simulos farmer de nem annyira, mintás póló,hűvösebb időben pulcsi vagy kockás ing, szilikon vagy más fajta karkötő,most Nike cipőm van de már nem ártana egy új...

2015. aug. 18. 21:41
 7/10 A kérdező kommentje:
ja és a hajam oldalt elválasztva és kicsit így felállítva vagy hogy XD am 11 éves vagyok
2015. aug. 18. 21:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Felsőt a férfi részlegen vásárolok, de nagyrészt zenekaros pólókban járok. Sötét színűt, általában feketét veszek.Nadrágot muszáj a nőknél, de onnan is az egyszerű fekete, koptatott kék farmereket szoktam vásárolni. Cipőt is férfi osztályon veszek, (43as láb xd) leginkább tornacipőt, bakancsot, deszkás cipőt szoktam. 12/L
2015. aug. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm
2015. aug. 30. 16:04
 10/10 anonim válasza:

Szoval hiába szidják a turkalokat meg gáznak tartják azokat akik onnan vesznek ruhakat, viszont nekem sírig dicsérik a vintage stilusomat es az osszes ruhám szinte turkalobol van xdd. 100 ft os nagyobb bő ingeket szoktam egy extra szinű bőbb gatyába beturni vagy sima rovidujjut egy hosszuujjuval. Turkaloban is rögtön szaladok a fiureszlegre es kivalasztom a legsemmilyenebb csíkos ferfi bő pulcsit mert ugy hiszem abbol is ki tudok hozni valami kiralyat es legtöbbszor igy is van. Akárki mond akármit en nagyon javaslom neked a turkalokat mert nem olyan szakadt ízléstelen szarokat adnak mint azt a legtöbben hiszik.

Ciponek meg altalaban valami egyszinut szoktam hordani csak felemás cilofuzot rakok beléjük.

Ajánlom hogy alakits ki egy saját stílust mert nincs annál jobb erzes mint hogy valaki a te sajat stilusodat dicséri es olyat akar mint amilyen neked van ;33 (ez nem hangzott valami fius stílusnak de hidd el, hogy kb 5 csaj vallott szerelmet es ez kicsit fura meg bisexkent is ugyhogy ja...kellően fius vagyok) ;3

14L

2020. ápr. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!