Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit szóltok ahhoz, ha egy 18...

Mit szóltok ahhoz, ha egy 18 éves fiú férfi titok zoknit hord? Többi lent! 18/f

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok és van 2 pár fekete férfi 43-46-os titok zoknim. Mit gondoltok arról ha én ezt hordom? Az a titok zokni ami semennyire se látszik,tehát nem a boka zokni

2015. szept. 19. 17:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hol. Rövid nadrághoz és sportcipőhöz illik. Ünneplő ruhához, szmokinghoz stb. nem megy, mert ott arra kell tekintettel lenni, hogy keresztbe tett láb esetén sem látszódhat ki a csupasz lábszár.
2015. szept. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Rövidnadrághoz, sneakerhez én mindig azt hordok. Viszont hosszúnadrághoz én nem venném fel, ahhoz csak normál, hosszú zoknit veszek fel.
2015. szept. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
3%

B uzis !

Így hordja a frfi:

[link]


[link] [link]

2015. szept. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

3-as nagyon vicces vagy...

Amugy rovidnadraghoz passzol, de hosszuhoz annyira szerintem se ahhoz inkabb rendes, de legalabbis bokazokni.

2015. szept. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Természetesen rövid nadrághoz? Pl Nike Airmax cipőbe???
2015. szept. 19. 17:49
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
No, mondom nem teljesen hetero.
2015. szept. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokan szidják az AirMax cipőket, de szerintem igenis van olyan ami jól néz ki, és igen, jó hozzá a titokzokni.
2015. szept. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Melyik pontosan a titokzokni és melyik a bokazokni? Mivel a boltokban hat fajtára hétféle megnevezést láttam már.
2015. okt. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem mondjuk nagyon nem tetszik, de külföldi oldalakon csomószor látni bokavillantós pasikat.

[link]

[link]

2015. nov. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szerintem sokkal jobb mint a bokazokni es nagyon sokan hordjak, lànyok és fiùk is...szerintem nyàron alap,én is csak titokzoknival hordom az air maxem meg conversem.Hordjad nyugodton ne foglalkozz a divatban visszamaradtak véleményével:)
2016. jan. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!