Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, két hét tengerparti...

Lányok, két hét tengerparti nyaraláshoz (nyári idő van ott) mit, miből mennyit csomagolnátok? Mit raknál a bőröndbe?

Figyelt kérdés

Kezdő travi vagyok, két hétre megyek "nyaralni"(őszelni), pasival(úgyhogy szexi cucc is kell :P) és megbeszéltük, hogy ez alatt a két hét alatt végig "nő" leszek. Szóval ezért vagyok kíváncsi hogy mit vinnétek, miből mennyit, mit raknál a bőröndbe? Tengerpart, nyári meleg van ott.

És hol lehet ilyenkor nyári ruhákat venni? Vagy valahonnét szerezni? Használt is jó. Pénz nem akadály.



2015. okt. 18. 02:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha pénz nem akadály, akkor itthonról félig üres boronddel indulnék el, és ott a helyszínen vásárolnék nyári cuccot. Attól függ hova mentek, de pl Thaiföldön vagy hasonló helyeken számunkra fillérekért árulnak nyári rongyokat. Itthon is találni még elvetve, mert sok olyan ruha van, ami télen nyáron viselhető.

Miből mennyit, ha engem kérdezel, én nem szeretek két napig egy ruhát hordani, és ha nincs lehetőség mosásra, akkor úgy kalkulálok. Pl tudom hogy általában mindig találok magamnak valami újat is a célországban is, úgyhogy eszerint csomagolok. Én így szeretem, van aki elvan egy ruhában is egy hétig, de én inkább többel megyek, hogy ott is tudjak választani a hangulatom szerint.

2015. okt. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mindent elvinnék ami ruhát találok,én szeretek a hangulatomnak megfelelően öltözni
2017. aug. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!