Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cucc kell egy tini...

Milyen cucc kell egy tini lány szobájába? (. :táskától-nadrágig) és mennyi kell a ruhadaraboikból? Magyarul mi kell egy tini lányna?

Figyelt kérdés

2015. nov. 4. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ami neki tetszik. Farmerből minimum 2 darab, pólóból több, pár pulcsi, egy kabát. Ezek a minimumok. Ja meg cipő, zokni, melltartó.
2015. nov. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amire szüksége van és amire a pénztárcája engedi.

Sok mindent meghatároz az ember stílusa is.


-mindenképp szükség van fehérneműkre

-legalább 3 nadrágra (más színű)

-vastag és vékony pulóverekre, pólókra

-egy két elegánsabb ruhadarab se hátrány

-cipőből pedig ami a stílusára jellemző. Persze legyen egy téli vastag, egy átmeneti és egy nyári (saru pl.)

-táskából egy kis retikül (nekem pl egy kis fekete van, ami elegáns szetthez is és csak úgy városba rohangálásra is alkalmas)

-ha iskolás akkor természetesen egy iskolatáska is kell

-ékszerek is lehetnek ha szereti őket

-karóra is kellhet már aki úgy érzi hogy szüksége van rá

-sál,sapka,kesztyű is kell télire. Én szeretem ha színekben passzolnak egymáshoz

-szoknya is lehet szintén ha szereti

-harisnya, titokzokni


Nem kell sok ruha, a legjobb ha kombinálni lehet őket. Pl egy ujjatlan felsőt egy zakóval elegánssá lehet tenni, de tornacipővel sportossá. A fekete, fehér és bőrszínek mindenhez mennek, legcélszerűbb ilyeneket választani, de azért az élénkebb vagy pasztell színeket se hanyagoljuk el mert túl egyhangú lesz a ruhatár.

2015. nov. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!