Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Mennyire ciki a...

Lányok! Mennyire ciki a fiúknak, hogy ha fáznak, harisnyát vesznek fel?

Figyelt kérdés
2015. nov. 6. 07:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

Semennyire sem ciki. :) A fiúk is ugyanúgy fáznak, és megfázhatnak ha nincsenek rendesen felöltözve.

Vannak már nagyon jó harisnyák, főleg a vastag nejlonharisnyák a jók, mert jól melegít, és fűtött helyen sem izzad bele az ember. :) Meg mivel a lábra tapad, nem csúszkál, nem gyűrődik a nadrág alatt. De ha valaki a pamutot szereti, az se rossz, csak kevésbé kényelmes, meg könnyen beleizzadsz, ha fűtött helyen is rajtad van. :)

2015. nov. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Még otthon is SPAR hipermarketben láttam klassz férfi jégeralsót. Nőként munkába én is azt hordok csak nőit.
2015. nov. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

mi van, te 3-4 naponta felteszel egy ilyen kérdést? megnézném ip cím alapján, hogy az ilyen férfiharisnyás kérdések/válaszok, ugyanonnan származnak-e..

amúgy CIKI, igen. magyarországon vagy b+, nem szibériában, hogy halálra fagyj. egy vastagabb farmer, hosszabb, bélelt jól aláöltözve meleg téli cipővel és kész. nincsen -30 fok, hogy ne bírd ki.. de akkor se nejlon harisnya, hanem pl. leggings szerű pamut aláöltözet.

2015. nov. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Utcso!

Ha nem tudnad gyartanak ferfi nejlonharisnyat 1994-ota akkor miert ne hasznalja az ember ha az kenyelmesebb??

Ugy mint a kettes valaszlo a noi jegert.

2015. nov. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én pl.: a nejlon szarba izzadok bele de olyan szinten, hogy nap végére full vörös meg büdös a bőröm így maradt a pamut de az is csak -18/-20 körül.
2015. nov. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Sunshinedoll ***** válasza:
83%

Azonnal a nyomorba tiporja a szilárd, és erős férfiasságot, ha egy férfi fázik. A férfiasság ennyire törékeny kis dolog, hogy egy -5 fokos hideg már megszünteti. Onnantól kezdve, hogy fázol, nem vagy férfi.

Ez mind szarkasztikus ömlengés volt, természetesen nem ciki és nem férfiatlan fázni.

2015. nov. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Szerintem pont ezért gyártanak férfi pamut- és nejlonharisnyákat.

Engem nem zavarna. Ha fázik egy pasi, akkor ő is öltözhet rétegesen, ez nem női privilégium.

2015. nov. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, most ha a nadrág alá felveszel egy pamutharisnyát, azt ugyan ki a franc látja?
2015. nov. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a lábfej nélküli (nemtől függetlenül) jobb választás.
2015. nov. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
jégeralsó nem gáz, de még a pamutharisnya sem(Ki látja mit visel valaki a nadrág alatt), de hallottam olyat, hogy valaki nejlonharisnyát vegyen fel férfi létére. Szerintem a nejlonharisnya egy női ruhadarab, meg amúgy se melegít semmit.
2015. nov. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!