Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 13-15 éves fiúk lányok! Mit...

13-15 éves fiúk lányok! Mit szólnátok ha egy lány az osztályotokból (kicsi mellü) akit cikiztek néha a mellei miatt hirtelen megjelenne egy nagyobb mellel? Hogy csinálhatnám hogy ne legyen feltűnő?

Figyelt kérdés
A többi évfolyam társamnak B,C,D kosaras melltartóik vannak nekem majdnem a legkisebb .

2016. jan. 2. 13:02
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

Hát meglepődnék ha látható is a különbség,de engem kifejezetten nem a mell mérte érdekel,hanem maga a lány.

Meg azt vettem észre hogy a kis mellű nőknek sokkal feszesebb és szexibb a teste mint a nagymellű nőknek ami nekem jobban imponál,hiába van szép,nagy,gömbölyű, és feszes melle a csajnak ha a teste már annyira nem jó,a mell az nem nagy területet foglal el a testen így engem nem nagyon érdekel hogy milyen feszes vagy hogy mekkora,inkább teste legyen szép mert a test az nagyobb a mellnél és nálam ez a lényeges.Jó persze,azért ha egy szép szőke csajnak feszes teste van karcsú és kék vagy zöld szeme,és még ráadásul nagy és feszes mellei vannak akkor ha ránézek instant orgazmus xD nem láttam még ilyen kombinációt még valódi képeken sem úgy hogy ez is csak a mesékbe van,tehát ha kicsi a melled az nem baj attól még az "igazinak" tetszeni fogsz,ez most azért kicsit vicces mert nekem a kicsi mell is tetszik és az előbb írtam hogy az "igazinak" tecceni fogsz érted.Na mindegy ki tudja mit hoz a sors :) xD 16F

2016. jan. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
52%

Kedves kérdező !

Esetleg megtudhatnánk hány éves vagy ? :)

L

2016. jan. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Cicus125 válasza:
push melltartó,vagy kitömöd magad ha nincs tesitek
2016. jan. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Gondolom, az elmúlt másfél évben azért nagy változások következtek be. Nem az a lényeg, h. valaki mikor indul fejlődésnek, és hogyan néz ki tiniként mellügyileg, hanem, hogy a többi 30-40 évben (felnőtt nőként), hogyan fest.

Én nagyon kismellű nő vagyok, mindig is az voltam - sokára nőttek meg, akkor is kb. egy átlag 14 évessel megegyező méretűek lettek...

Most már tudom, h. alkati kérdés - nem tudok semmit tenni, az egyedüli "csodaszer" a műtét lenne.

Jelenleg van rajtam pár kiló plusz, csak mellre nem ment egy dkg sem. Kismamaként sem 'durrantak be' a melleim - csak egy nagyon picit...

Gondolhatod, milyen érzés volt bemenni huszonévesen egy osztályba (tanítani), ahol a hetedikes kislányoknak (akik fele annyi idősek voltak, mint én) nagyobb mellük volt, mint nekem.

Ettől függetlenül mindig volt párkapcsolatom, helyes, okos fiúkkal jártam, lett férjem, gyerekeim.

Ez nem lesz/ nem ez lesz a boldogságod gátja. :)

2017. jún. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Szerintem boldog lehetsz, hogy kicsik a melleid, mert sok fiú van akik inkább a kicsi, pici, feszes melleket szeretik. Ez vagyok én. Utálom ha egy lány, úgy néz ki mintha műanyagból lenne. úgy ki van sminkelve, hogy nem is látni milyen a valódi lány. Vagyis elbujik az álarc mögé, mert fél. De ha te magas önbizalommal, eredeti naturális arcal, feszes cuki, pici mellekel rendelkezel elhiheted nálam egyből kivernéd a biztosítékot ha meglátnálak az utcán. Igaz mióta kérdezted eltelt 6 hosszú év, de ha valaki ezt olvassa a jövőben, azzal a problémával amivel te is kitetted a kérdést,,,, akkor üzenem neked kedves kismelü olvasó - GYÖNYÖRŰ VAGY, ÚGY AHOGY VAGY! MÁR CSAK RÁ KELL JÖNNÖD ERRE!
2022. febr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
#25 ja és 16/F vagyok
2022. febr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!