Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 13-15 éves fiúk lányok! Mit...

13-15 éves fiúk lányok! Mit szólnátok ha egy lány az osztályotokból (kicsi mellü) akit cikiztek néha a mellei miatt hirtelen megjelenne egy nagyobb mellel? Hogy csinálhatnám hogy ne legyen feltűnő?

Figyelt kérdés
A többi évfolyam társamnak B,C,D kosaras melltartóik vannak nekem majdnem a legkisebb .

2016. jan. 2. 13:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
85%

Nem kell aggódnod, barátnőmnek eddig kicsi mellei voltak, utóbbi félévbe megnőttek, de hidd el már előtte is tetszett, és pont leszarom mekkora van neki :)

20/f

2016. jan. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha kitömöd, vagy push up melltartót vennél fel, akkor mégjobban piszkálnának, hidd el. :) Ha piszkálnak, csak nevess velük, mondd, hogy igen, egy deszka vagyok. Hidd el, nagyon fogja őket frusztrálni, ha azt látják, hogy velük nevetsz, és nem esik rosszul. A melled meg meg fog nőni, hidd el. :)
2016. jan. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Csak fél cm vel lenne nagyobb vagy még annyi se vagy valaki tud valami mellnövesztő módszert? :)
2016. jan. 2. 15:37
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

15 éves koromban "gyárilag" akkora mellem sem volt mint a gombostű feje. Engem is piszokul zavart, hogy a többi csajszinak dudorodott rendesen.

Aztán - én hülye - kitaláltam, hogy ki lehet tömni a melltartót (amire különben a méreteim alapján az égvilágon semmi szükség nem volt). Ez persze feltűnt az osztálytársaknak, és az egyik pasi egy "véletlen" pillanatban megnyomta... és az a rohadt melltartó behorpadt, és úgy maradt... Azt az égést az életben még az ellenségeimnek sem kivánom! Iszonyú megalázottság volt, pszichológushoz kellett járnom utána.

Hiába kentem, sportoltam, erősítettem, némelyik pasinak akkor is nagyobb melle volt mint nekem, ami inkább mínuszos volt...

Egyetemre kerültem, és az első év vége felé (19 évesen) mint egy detonáció el kezdtek nőni, de annyira, hogy már fájtak.Mikor a második évfolyamra visszamentem, mindenkinek leesett az álla, és senki sem akarta elhinni hogy nem műtettem meg magam. Harmadikra nekem volt a legnagyobb mellem az egész évfolyamon... és a sok sportnak (vagy minek?) köszönhetően ráadásul igen jó tartásúak...

Sokan kérdezték hogy mitől volt ez a robbanás, de nem tudok rá magyarázatot! Ha tudnám, akkor a Föld egyik leggazdagabb embere lennék. Nekem elhiheted: a csodakenőcsök egy kalap szamócát sem érnek!

Viszont a példám okot adhat a bizakodásra...

35N

2016. jan. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt #16 sokat segitett :)

A baj csak az hogy a melltartók jók rám lehát pont az én mellméretem és ami van azt tényleg tartja ha már van akkor nem akarom eldobni ugy hogy nem is használtam :)

2016. jan. 2. 16:21
 16/26 anonim ***** válasza:
Tégy belátásod szerint...:)
2016. jan. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
Akkor mégjobban szekálnánk mert tomi a mellét
2016. jan. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak ilyen picivel lenne nagyobb, akkor miből gondolod, hogy észreveszik?

Nekem elég kicsi, de van olyan ruhám (a szabása, kivágása, vagy nem tudom, miért) amiben sokkal nagyobbnak látszik. Pedig nem csinálok vele semmit, ugyanolyan melltartót hordok mindig. De van olyan ruha is, ami totál lelapítja még azt a picit is. Szóval ilyen kisebb változásokat nem hiszem, hogy bárki figyelne.

De akár azt is hihetik, hogy nőtt egy kicsit, hiszen ebben a korban még nő.

2016. jan. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
84%

Fiúk, ti hány évesek, vagytok, akik azon élvezkedtek, hogy a kérdező mellét fogdosnátok örömmel?

20-on felül vagytok jócskán, esetlek 30?

Akkor elárulom, hogy a kérdező MÉG CSAK 13 ÉVES!

2016. jan. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

ha egy ideig olyan ruhákat, felsőket hordassz, amikben nem tűnik fel annyira a "változás", akkor nem hiszem, hogy piszkálnának.

amúgy meg hidd el, hogy sok lány osztálytársadnak, akiknek szerintem nagy mellük van, lehet nekik is ugyanúgy push up-os melltartójuk...

plusz ha meg találsz magadra illő melltartót, akkor bizonyára az azt jelenti, hogy már hordhatsz. az egyik osztálytársamnak is írtó pici mellei vannak (bár ő évre is kisebb nálunk), és ő is elkezdett tavaly ősszel melltartót hordanni, holott semmi szüksége rá, mégsem cikizzük (bár ez társaságtól is függ, hogy kit cikiznek).

2016. jan. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!