Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Igaz, hogy a gazdag, jómódú...

Igaz, hogy a gazdag, jómódú üzletemberek körében már nem divat az öltöny, nyakkendő?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömmel beszélgettünk a múltkor, és ő mondta, hogy manapság már abszolút nem státuszszimbólum az öltöny és a gazdagabb, menő üzletemberek (akik inkább vállalkozók és nem ilyen külföldi nagyobb cégeknek a vezetői) már inkább lazább cuccokban járnak és nem öltöny, nyakkendőben.

2016. jan. 29. 16:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
47%

Nem szoszerint ertettem a "fazon" szot de ranezesre szinte ugyan az!

Eleg a politikusokra nezni.

2016. jan. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Dehogy ugyanaz... Ne nevettess már!
2016. jan. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
9: Na de igen, itt kezdődik a kérdés. Hogy aki "rá van kényszerítve", hogy öltönyt viseljen az tényleg sikeres üzletember-e vagy csak egy jólfizetett alkalmazott?
2016. jan. 30. 06:48
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

12!

Akkor neked gond van a targyfelismeresnel is gondolom a hazaknal a nyeregtetot egyformanak latod a saortetovel mivel teto az teto....

2016. jan. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Előző, nem fogok veled vitatkozni. Öltöny és ÖLTÖNY között hatalmas különbség van. Ha ránézek kb látom, hogy mire számítanak egy tárgyaláson a partneremtől. Óra, öltöny, cipő. Ez a sorrend, amit egyből megnéznek az üzletemberek egymáson.
2016. jan. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Ok. De a peldamat nem ertetted tehat amit eddig irtam nyilvan azt sem...

Egyebkent a sorrendbol az ovszert lefelejtetted..

2016. jan. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
?? Erre inkább nem írok semmit...
2016. jan. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
De, annyit mégis, hogy neked fogalmad sincs az öltönyökről! Tökéletesen értem egyébként amit leírtál, csak baromi hülyeségnek tartom! Ennyi!
2016. jan. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Azon nem is csodalkozom...
2016. jan. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
én is strandgatyába nyomom.
2016. jan. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!