Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Igaz, hogy a gazdag, jómódú...

Igaz, hogy a gazdag, jómódú üzletemberek körében már nem divat az öltöny, nyakkendő?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömmel beszélgettünk a múltkor, és ő mondta, hogy manapság már abszolút nem státuszszimbólum az öltöny és a gazdagabb, menő üzletemberek (akik inkább vállalkozók és nem ilyen külföldi nagyobb cégeknek a vezetői) már inkább lazább cuccokban járnak és nem öltöny, nyakkendőben.

2016. jan. 29. 16:41
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Öltönyt viselni szerintem, élet érzés, de persze "öltönyt". És nem gagyit. Egy valamire való öltöny 80 ezer ft.-nál kezdődik. A csináltatott is lehet elszabott, gagyi. És a konfekció is állhat nagyon jól! alkat kérdése. Egyébként meg ki miben érzi jól magát. ha úgy van kávézóban is felveszem. Nekem csak jól szabottak vannak, amikben kellemes az érzés, mert így nem kényelmetlen. Sajna sokan, rossz méretet választanak, aztán nincs benne komfort érzet.
2016. okt. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Mintha csak magamat hallottam volna:D ÉS az öltöny egyáltalán nem tűnt el, csak egyes szakmákból pl info, de még mindig nagyon fontos részét képezi az öltözködésnek.
2016. okt. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!