Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem lehetne valahogy kibannolt...

Nem lehetne valahogy kibannoltatni a lábfétises kérdéseket a divat kategóriából?

Figyelt kérdés

Elfog az undor mikor ráeszmélek hogy az épp megválaszolt kérdés valószínűleg nem egy hozzám hasonlóan divatot kedvelő lányé, hanem valami perverznek írogatok figyelmetlenségből arról hogy mit és mivel szeretek hordani... persze most már direkt kerülöm az ilyen kérdéseket, de akkor is, ez csak szerintem gusztustalan?

22/L



2016. febr. 22. 12:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
33%

10: Ha meg olyan szánalmas, hogy kiveri a válaszodra, az miért neked fáj? :D

De tényleg, akik úgy lepontozták a 2-es válaszomat, miben nem értenek egyet? Vagy nektek tényleg ennyi időtök van más nyomorával ennyit foglalkozni? Arra írtam, hogy akkor ennek is megvan a külön fóruma :D Nekem is írnak néha eltévedt nyomik és/vagy melegek, de ÉS??? Maximum ha egyáltalán írok nekik, csak annyit (egyszer!) hogy sürgősen felejtsenek el :D

2016. febr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
70%
Na ez az, nem csak a fétish nyomulókkal nincs minden rendben, hanem sok lepontozós frusztrálttal.
2016. febr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
71%

A kérdező hülye sznob kategória. Nem kötelező a kérdéseket elolvasni, azokra válaszolni, és gykzni sem kötelező. És nem, nem kéne kibannoltatni.

Engem a jaj felvegyem ezt? Jaj nincs túl hideg? Jaj mit szólnak mások kérdések is zavarnak, a sok okoskodó hülye aki egy zoknitól rosszul lesz, de mégsem sírok itt ezen. Ez egy ilyen hely.

2016. febr. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

néha szoktam válaszolgatni erre-arra, naiv módon ... :D igen, engem is bosszant a sok lábfétises, de 1. nem kötelező megnyitni a kérdést 2. van tiltási lehetőség is, 98%ban ugyanarról az illetőről van szó (hát tapasztaltam :D )

probléma megoldva

2016. febr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszadónál a pont!
2016. febr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Utolsó: igazad van teljesen. Amúgy bevallom kicsit provokációból szültem a kérdést mert már vissza akartam vágni valamivel a sok fétiskérdésre. Minden esetre köszönöm, jól szórakoztam. És attól nem félek hogy ilyen kérdésekre kell válaszolnom mivel a múltban esett meg egyszer, azóta csak hébe-hóba látom mivel figyelem az öltözködés kategóriát... :)
2016. febr. 23. 20:43
 17/25 anonim ***** válasza:
Az eszedbe se jut egyikőtöknek, hogy nem a kérdés írója a perverz, mert nem a kérdező a lábfétises, hanem aki elolvassa a rá adott válaszokat és rád ír. Az ellen meg semmit nem tehetsz! De ami olyan kérdés, hogy látni, hogy pl harisnya fétises a kérdező, arra nem válaszolsz.
2016. febr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Ha mindenki a kategóriájánál maradna nem történnének ilyen ütközések. :D Tudom hogy te például biztosan megkapsz mindent az élettől amire vágynál, de azért egy szerencsétlen férfinál ez másként megy. Pláne akinek bejönnek a női lábak. Én is tuti egy ilyen ágrólszakadt nyomorék, szerencsétlen lennék a szemedben ezért. De hát na. Soha nem írtam ki ide ezzel kapcsolatos kérdést, meg semmit sem. Hogy őszinte legyek 3 barátnőm egyikének sem mertem megmondani. Akivel hosszabb kapcsolatban vagyok az rájön.. rájön, mert szégyenlem elmondani. Pedig elhiheted hogy nem durvaságról, és ilyen domináns, bigott.. taposós izéről van szó nálam. Azt nem szeretem. :D De soha senkinek nem beszélek erről , hogy én megnézem, és tetszik és számomra ez is izgalmas.. épp az ilyen reakciókat elkerülendő soha nem szabad.
2016. febr. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Egyébként nem abszurd, hogy a nőcik főleg akik tényleg szexisnek és hivalkodónak akarnak kinézni, szép harisnya, vagy szép cipő kombináció és összességében szexire veszi, akkor miért csodálkozik, ha csorgassák a nyálukat utánuk a pasik és a lábukat bámulják főleg? Főleg a harisnya/láb fétisesek. Én is tapasztalom, hogy amikor lengébben öltöznek, akkor nem is tetszik sokuknak, ha megbámulják őket, vagy rájuk köszön az ember, vagy ha szóba akar kerülni velük. De most ki tehet erről, ha annyira tetszőek, hogy nehéz az embernek uralkodni magán. És ebből adódnak itt a láb és harisnyás kérdések.
2016. febr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó hogy a lábfétis alapból baj lenne még csak nem is az, hogy kiírják a kérdèseket hanem, hogy minden egyes válaszolóknak mennek a privátok gátlástalanul
2016. febr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!