Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem lehetne valahogy kibannolt...

Nem lehetne valahogy kibannoltatni a lábfétises kérdéseket a divat kategóriából?

Figyelt kérdés

Elfog az undor mikor ráeszmélek hogy az épp megválaszolt kérdés valószínűleg nem egy hozzám hasonlóan divatot kedvelő lányé, hanem valami perverznek írogatok figyelmetlenségből arról hogy mit és mivel szeretek hordani... persze most már direkt kerülöm az ilyen kérdéseket, de akkor is, ez csak szerintem gusztustalan?

22/L



2016. febr. 22. 12:44
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Utolsónál a pont. Ha kategóriának megfelelően valaki ilyesmit kérdez lelke rajta! De a kellemetlen meglepetéseket senki nem szereti...

Hárommal fentebb "Tudom hogy te biztosan mindent megkapsz..." ezt felejtsd el! Ilyet nem jelenthetsz ki csak úgy egy emberről, főleg ha nem ismered. Ostoba dolog nagyon. Egyébként pedig akármilyen hihetetlen, nem egy kőszívű sznob vagyok. Nem lenne elég a 10 ujjam ha elmondanám mi minden miatt szégyenkezem és mennyi gátlásom meg komplexusom van. Igen, többek között az hogy taszítónak tartok ilyen dolgokat, ami lehet hogy más szemében a szexuális viselkedés csak egy következő szeletét jelenti. Ha úgy tetszik "prűd" vagyok, ez sem egy leányálom, frászt kapok már attól hogy egy férfi rám néz, kivéve ha pont az teszi akibe szerelmes vagyok... higgyétek el nem sokszor egyezik. De ez a téma most nem rólam szól. Csak erre felkaptam a fejem.

2016. febr. 28. 17:28
 22/25 anonim ***** válasza:
Én voltam aki azt írta, s az a helyzet hogy amikor leírtam igen rosszul fogalmaztam azt ott meg. Át is futott a fejemen, de javítani már nem tudtam. Elismerem hogy az ott butaság. S nem azt.. nem úgy akartam leírni. Bocsánatot kérek, mert nem téged akartalak bántani ezzel.. hiszen igazad van, azt sem tudom hogy ki vagy. Csak általánosságban a nőknél valahogy mégis egyszerűbben mennek ezek a kapcsolati dolgok.. Az sem baj ha szerinted gusztustalan ha megpuszilják a lábad, nyilván kiakadsz ha ráadásként ezzel "szekálnak". Természetes hogy kinek így, kinek úgy.. szóval ne haragudj. Nyilván olyat kell keressek aki szerint nem gusztustalan. S akkor nincs belőle baj.
2016. febr. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
91%
Csak hogy tudd.. Minden pasi. (!) A barátod is.. nyilván csorgatja rád a nyálát ha átveszed a farmerodat otthoni viseletre, bemelegítőre akár. Hogy lealacsonyít-e azzal ha éppen arra gondol hogy szívesen "neked esne"? Nem hinném.. Hogy gondol-e ilyet? Ne végy rá mérget hogy nem. Nagyon mások vagyunk mint mi. Amelyik pasinak esze van és látja hogy a csaja nem kultiválja ezt a magatartást, nyilván nem fogja neki minden percen azt mondani hogy akkor is meg akartalak d@gni amikor felhúztad a harisnyád, felhúztad a ruhád cipzárját, megigazítottad a hajad, vagy befújtad magad parfümmel. :D Remélem nem nagyon ijesztettelek most ezzel, de olyan férfiemberrel nem találkoztam még aki nem így látja a "szeretett" barátnőjét. Csajok, csajok.. :D Édes istenem.. gondolkozni ki fog.. :D
2016. márc. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező ez amúgy úgy hívják hogy vágy. :D Lehet nőként nem sokat mond a férfiak szexhez való tapadása, de jobb ha számolsz vele. Férfinál egyszerűen létkérdés. :D
2016. márc. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"Nem lenne elég a 10 ujjam ha elmondanám mi minden miatt szégyenkezem és mennyi gátlásom meg komplexusom van."


Sajnálom, hogy így érzel te (és még sokan mások). Szerintem nagyon fontos, hogy az ember elfogadj a testét. Csak pozitív dolgok lesznek az eredményei. Voltak egy nehéz időszakom nemrég, mert amiatt megsérültem, hogy nem vigyáztam és tiszteltem eléggé a testemet. Fizikailag komoly nyomott hagyott rajtam, de szellemileg leírhatatlanul megváltoztatott. Remélem megtalálod a saját boldogságod, minél kevesebb szenvedéssel. Tanulás az élet...

2016. márc. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!