Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináltok a ruhákkal,...

Mit csináltok a ruhákkal, amiket már nem hordtok?

Figyelt kérdés

2016. febr. 26. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Otthoni ruha lesz belole
2016. febr. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Otthonra elhordom, eladom, kidobom, elajándékozom.
2016. febr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy, mint 2-es
2016. febr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát ha valami nagyon új,alig hordott,esetleg címkés,akkor megpróbálom eladni,akár neten is.Ha már kicsit is használtabb,akkor marad az elajándékozás,illetve turiba beadás.A nagyon használt meg jó otthonra.:)
2016. febr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Eladás v. ajándék (ha viszonylag aktuális trend és keveset hordtam, ami néha igaz rám, mindenképp megpróbálom pénzért továbbadni. Mondjuk diák vagyok de nincs állandó munkám így minden forint jól jön. Ajándékba akkor adom ha biztos tetszene valamelyik barátnőmnek, vagy anyukámnak is szoktam adni teljesen jó csak általam megunt, felnőttesebb holmikat.) Ami meg nagyon leharcolt az koliba tökéletes lesz, ha meg már tényleg hordhatatlan otthonra is akkor kuka.
2016. febr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bezsákolom és leviszem a pincébe. 1-2 évvel később ANNYIRA meg tudok örülni nekik... :D
2016. febr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ami még kifogástalan állapotban van, azt eladom online olcsóbban, a többit gyűjtöm és leadom rászorulóknak.
2016. febr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 meszasa válasza:

Amit nem használok azt leadom ruhagyűjtő konténerekbe, hogy olyanokhoz kerüljön akik másképp nem jutnak öltözékhez.


[link]

2016. márc. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ami címkés, azokat felrakom eladni. Amit már hordtam de máshova nem venném fel, otthoni ruhanak, alvospolonak tökéletes. Aztán ha olyan kopott állapotra hordtam, NEM KIDOBOM, hanem felvagom rongynak és 1-2 alkalommal törölgetesre is jó. Legyünk kicsit környezetbarátabbak.
2021. jan. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!