Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ha egy lány a fiú részlegr...

Gáz ha egy lány a fiú részlegről vásárol szívesebben?

Figyelt kérdés
A lány részlegen olyan hülye ruhák vannak ><

2016. febr. 29. 21:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim válasza:
33%
Sztem Gáz
2016. febr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem az:) onnan vásárol ahonnan jól esik neki:) Megkérdezhetem mennyi idős vagy?
2016. febr. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
26%

Kérdező, szerinted gáz lenne, ha egy fiú a lány részlegről vásárolna? Na ugye!

Nincs pozitív diszkrimináció, a nőknél is ugyanúgy gáz, ha férfiruhát hordanak. A női ruhák között is van ezer féle, arra még nem gondoltál, hogy már boltban nézz körül? Mi neked pontosan a "hülye ruha"? Sima pólók vannak női részlegen is, úgyhogy nem értem, mit találsz a férfi részlegen, amit a nőin nem.

2016. febr. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
87%
Nem gáz, mindenki olyan ruhában jár, amilyen neki tetszik. Az gáz, ha egyesek emiatt rögtön leírnak. Viszont azt muszáj megjegyeznem, hogy az általánosítás nem túl előnyös, vagyis az, hogy neked nem tetszenek a ruhák a lány részlegen, nem jelenti azt, hogy azok "hülye ruhák" és lúzer, aki olyanban jár. Akinek azok tetszenek, hordja azokat, te meg nyugodtan hordj mást.
2016. febr. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim válasza:
79%
Gáznak nem gáz, inkább csak kissé szokatlan, mert ahogy látom a legtöbb lány inkább lány ruhákat szeret hordani. De persze vannak fiús lányok is, meg olyan lányok is, akik igazából fiúnak érzik magukat csak véletlenül lány testbe születtek, ezt nevezhetjük nagy általánosságban akár transzneműségnek is. De nem biztos, hogy ez rád jellemző, mert ha még fiatal vagy, akkor előfordulhat, hogy csak a másik nemmel való ismerkedés miatt kedveled jobban alkalmilag a fiú ruhákat. Olyan ruhákat hordj ami jól esik és ne zavartasd magad nagyon az miatt, ha mások ezért érdeklődve néznek rád; hiszen a legfontosabb, hogy jól érezd magad és kellemes legyen saját magad számára a megjelenésed.
2016. febr. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
3%
Akik szerint nem gáz, azok mit válaszolnának arra a kérdésre, hogy gáz lenne-e, ha egy fiú a lány részlegről vásárolna? :)
2016. febr. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nem gáz, és általában is elfogadottabb, ha egy nő férfi ruhában jár vagy férfiasan viselkedik, mintha egy férfi nőiesen. Legékesebb példa a szoknya és a nadrág. Szerintem a fordított eset sem gáz, de az tény, hogy társadalmilag kevésbé elfogadott.


Amúgy kislány koromban én kifejezetten utáltam a lányos ruhákat, inkább fiúsakat hordtam. Ettől még teljesen normális voltam, és normális nő lettem. Mondjuk most sem tartozik a kedvenc tevékenységeim közé a ruhavásárlás.

2016. febr. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
44%
6-os egyrészt az, hogy az ő dolga, másrészt azt, hogy a női ruhák sokkal inkább "genderhelyesebbek", míg a férfiruhák közt van egy csomó uniszexnek mondható darab is, ezért egy női ruhába öltözött férfit sokkal kevésbé tolerálna a társadalom, mint egy olyan nőt, aki nem a legutóbbi női divatlap szerint öltözik.
2016. febr. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim válasza:
24%
Hmm, egyszer érdekes lenne egy olyan kísérletet végezni, hogy egy adott napon egyszerre viszonylag sok férfi jelenne meg jellegzetesen női ruhában forgalmasabb közlekedési csomópontokon vagy bevásárlóközpontokban stb. És persze vizuálisan dokumentálni kellene a járókelők reakcióit. Ebből nem reprezentatívan, de valamelyest leszűrhetőek lennének a társadalom toleranciahatárai a nemeknek megfelelő dogmatikus megjelenést illetően. Habár a melegfelvonulás tekinthető egy ilyesfajta spontán kialakult kísérletnek, ott ugyanis jól megfigyelhető, hogy ellencsoportok szerveződnek, amelyek agresszívan lépnek fel az eltérően viselkedő populációval szemben.
2016. febr. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim ***** válasza:
Nem, a férfi melegítők szerintem a legjobb pizsamák, olyan kényelmesek és nem olyan bevágós "ott" :D
2016. febr. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!