Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ha egy lány a fiú részlegr...

Gáz ha egy lány a fiú részlegről vásárol szívesebben?

Figyelt kérdés
A lány részlegen olyan hülye ruhák vannak ><

2016. febr. 29. 21:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/82 A kérdező kommentje:

Utolsó! XD

Nagyon komolyan veszed. Szerintem a válaszoló nem homoszexuális, csupán bejön neki ha egy lány lazább öltözködést preferál...és biztos akad még aki így látja

2016. márc. 2. 14:59
 32/82 anonim ***** válasza:
87%

Képzeld nem csak az ilyen lányok jönnek be... Nem tudom, hogy lehet egy homofób ratyi, de jól van! Sikerült megmagyaráznod, hogy a döglött ló alszik! Csak fejezzük be, mert Te nagyon fárasztó ember vagy...


Köszönöm kérdező! :)

2016. márc. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/82 A kérdező kommentje:
Nincs mit :D
2016. márc. 2. 17:26
 34/82 anonim ***** válasza:
4%

Pereze!

Ezt meglehet magyarazni miert jo a fiuruhatviselo no nyilvan, csak visszafele jon a homarozas!

Ertem en...

2016. márc. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/82 anonim ***** válasza:
73%

Figyelj... A te kedvedért kerestem képeket, hogy megmutassam a különbséget. Lehet nem kellett volna, mert olyakat láttam, amit nem szabadott...


Így néznek ki a fiúk lányos ruhába: [link]

(Teljesen lerí róluk, hogy homok gépek)


[link]

(Szerinted?)


Így meg a lányok fiús ruhában:

[link]

(Pl.: Az 1. kép. Még sem olyan durva, ugye?)


Most már látod? Megérted? Nem csodálom, hogy az értékelésed 31%. Hülye vagy...

2016. márc. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/82 anonim ***** válasza:
13%
Tiszta gáz, mi vagy te transzvesztita?? Vagy azt hiszed ettől leszel menő? A pasidnak is lehet homokos beütése..
2016. márc. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/82 A kérdező kommentje:
Nananaaa. Azt elviselem ha gáznak tartjátok, mert a véleményeteket kérdeztem. Azt is elviselem, ha transzneműnek tituláltok (amit cáfolok amúgy) De hogy homokosnak hívja valaki a páromat az kiveri a biztosítékot. Nem is ismered és annyi jólneveltség lehetne benned, hogy normális kérdésre normálisan válaszolsz >:(
2016. márc. 2. 20:53
 38/82 anonim ***** válasza:
62%
A Te kérdésed alatt nagyon sok bunkó köcsögöt láttam. xD
2016. márc. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/82 anonim ***** válasza:
62%
Jól lepontozták az előző válaszaimat... Ezek idióták.
2016. márc. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/82 anonim ***** válasza:
16%

75%-os. Te is figyelhetsz! Van itt egy cikk, olvasd el, mennyi férfias cuccot nyúltak le a nők, bár itt nincs említve, a harisnya is ide tartozik. Pont a férfiak simán megtehetnék, hogy szoknya, harisnya,vagy leggings, kopogós cipőben járjanak,mint régen, persze akkor a hajviseleten is a hosszabb, nőies formájú illene hozzá.

[link]

És itt ezek nem épp homár ládáknak néznek ki:

[link]

Legginges képet már biztos láttál, azt is divattá hozták vissza pár éve meggings néven, de persze minden régi új divatra nálunk csak megvetéssel vannak.

2016. márc. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!