Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az hogy lehet hogy Arnold már...

Az hogy lehet hogy Arnold már 15-16 évesen szteroidokat használt mégis teljes életet élt?

Figyelt kérdés
Tudtommal ilyen korba ez felér egy öngyilkossággal,még ha jobb esetben nem halsz bele akkor is nagy valószínűséggel kapsz heresorvadást és leszel impotens.Neki mégis vannak gyerekei és kb meg se látszik rajta hogy valaha tolt ilyeneket.Ez hogy lehet?

2015. nov. 18. 15:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
mivan? a herék visszahúzódnak mivel a tesztószteront nem "nekik" kell megtermelni, hanem megkapja a szervezet külsőleg. ennyi. ugyanúgy nemzőképes az ember, semmi baja nem lesz ilyen téren.
2015. nov. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerencse + jó genetika, plusz nem tudhatod milyen mellékhatásokat hallgatott el.
2015. nov. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Valter6672 ***** válasza:
100%
+ tiszta cuccokat nyomott, nem olyan szarokat amiket ma a piacon kapsz..
2015. nov. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy Arnoldnak megvannak még a heréi? Talán láttad őket?
2015. nov. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
1.es el kell hogy keserítselek :D ez azért rohadtul nem így működik.Egy felnőtt embernél ha jó a cucc és a genetikája is akkor talán megússza ennyivel és egy két belső szervi károsodással.De ha fiatalabb korban (21 év alatt,mert eddigre fejlődik ki rendesen minden)nyomják sokkal veszélyesebb,simán lehetnek maradandó károsodások,ide tartozik például az impotencia is,de akár meg is hallhat.Nem egy ilyenről lehet hallani.Ezek a cuccok nem véletlenül illegálisak,és nem véletlenül kerül börtönbe az aki eladja ezeket.Azért is csodálkozok hogy Arnold ilyen fiatalon hogy szerzett cuccot.Bár lehet akkor még nem annyira figyelték ezeket.
2015. nov. 18. 16:39
 6/17 A kérdező kommentje:
4-es megfogtál :D nem tudom hogy a heréi megvannak e.De igazából nem is erre vagyok kíváncsi,egyszerűen csak arra hogy,hogy lehet az hogy 68 évesen sokkal jobban tartja magát mint a legtöbb vele egyidős ember pedig nem kevés kúrán lehet túl.
2015. nov. 18. 16:44
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szívműtétje volt.
2015. nov. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

6: Tegyük azért hozzá, hogy Arnoldnak kvajó genetikája van. Olyan 10.000-ből az 1 kábé.

De nem tudhatjuk, hogy hány, akár életmentő műtéten, orvosi kezelésen, stb-n van túl, mert nyilván ezeket nem kürtölte világgá.

Azt viszont tudom, hogy a magyar testépítők közül elég soknak van problémája a heréjével- már akinek egyáltalán még megvan mindkettő.

Talán az sem véletlen, hogy a hazai testépítők közül miért nincs olyan soknak gyereke...

2015. nov. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük hozzá hogy a versenytársai sorra elhullottak a koksztól.

Az maradt életben akinek pénze volt. Arninak volt.

Ki tudja hány műtétje volt azon kívül amin te vagy én tudunk.

Miért tartja magát jobban?

Ismért hormonokat használ ezért néz ki így... Pont mint stallone. Ha jól tudom valami balhé is volt egyszer hogy orvosi szteroidot találtak nála amerikán kívüli helyszínen.

2015. nov. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
9-es jól írja, Arnoldnak volt/van pénze megfizetni a legjobb orvosokat és szereket, ezért az egyért van még mindig életben.
2015. nov. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!