Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti hordanátok azt a bizonyos...

Ti hordanátok azt a bizonyos Fila táskát?

Figyelt kérdés

A kezembe akadt egy Fila táska, amin még a címke is rajta van, gondolom a tescós pontgyűjtős akcióból maradt fenn a szekrény mélyén... Akkor nem hordtam, de most megfordult a fejemben. Szerintetek ciki? Hordanátok?

Aki egyébként nem tudná, a Tescoban osztották ezt a táskát pontokért pár évvel ezelőtt és konkrétan nem volt olyan ember a városban akinek ne lett volna :) ezért hamar le is csengett, mert szerintem elég ciki volt így hordani!


2016. márc. 13. 11:35
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nekem sem illik a stílusomhoz, mert elsősorban "csajos" ruhákat hordok, ezért találtam meg, mert szükség lett volna egy sportos táskára. Inkább veszek egy olyat amiben nem nézek le... :/
2016. márc. 14. 01:10
 12/13 anonim ***** válasza:
48%
Első vagyok. Pont olyan, mint te, vérbeli csajos. Ha nagynéha sportos tatyó kell felveszem. Szarok bele. Abból a pénzből, inkább veszek még egy csajos tatyót :)
2016. márc. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy itt van egy okoska aki lenézne; az emberek jelentős része magasról tesz rá, hogy milyen márkákat aggatsz magadra.


Előttem szólóval vagyok. Ha sportos táska kell használd, és abból a pénzből amiből egy cuki puma sporttatyót vennél inkább vegyél olyasmit amire tényleg szükséged van és kitudod használni.

Én írtam, hogy szoktam hordani pedig nem a stílusom. Szabadidő nadrág és sportcipő mellé tökéletes választás, megy hozzá.

A szövetkabátommal és magassarkúval viszont idiótán nézne ki.

2016. márc. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!