Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok szerintetek miért ment...

Lányok szerintetek miért ment ki a testszínű nejlonharisnya a divatból ennyire?

Figyelt kérdés

Nem tudom ki hogy van vele, de én szeretem hordani. Kb mindenhez fel lehet venni, elegáns és a pasiknak is tetszik ha van rajtam.


Nem értem miért ítéli el ennyire a divatszakma, szerintem egy nagyon kényelmes és elegáns női ruhadarab és sokkal több ruhával hordható mint a például a fekete. A színesek nekem nagyon nem tetszenek, olyan komolytalanok!


22N


2016. márc. 17. 18:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nem ment ki,nagyon sok nő hordja tavasszal-ősszel, mikor hogy. Amúgy meg nem mindegyik olyan elegáns, ma a metrón láttam egy nőt, akin fehéres-fényes szar volt...
2016. márc. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem jön be a legtöbb nőnek, azért is nem hordják, vagy inkább pamutosat hordanak vagy nadrágot. Sokan olyat hordanak, ami nem is látszik szinte, de vannak akik meg túl feltűnőt, ami meg épp nem elegáns.
2016. márc. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
23%

"pasiknak is tetszik ha van rajtam" "szeretem hordani"

Szerintem sok pasinak csak a harisnyád tetszik, bejön neki, főleg a harisnya fétiseseknek. Mondjuk ha jól nézel ki akkor szexisen mutathat az összkép, de én is pl szeretem megnézni olyanokon is aki nem jól néz úgy ki.

De ezzel arra akarok kilyukadni, hogy önmagában a harisnya szép, és pl nekem is tetszik, pasiként a saját lábamon. Hisz tényleg eléggé szép fényesek vannak ami széppé teszi a lábat. Szerintem sok pasi inkább irigyel, hogy te felveszed, miközben ő is felvenné, ha nem nevetnék ki. Pedig van rá pl, hogy fiúk is felveszik, pl balettosok, vagy egy táncos csapatban.

[link]

Szerintem is jó dolog a testszínű harisnya, nekem a sötétebb, vastagabb 40-50denes tetszik, mert jobban kiadja a harisnyát. Szerintem kb ugyan annyi férfi húzna rövidnadrághoz mint nő szoknyához, ha nem lenne ciki. Én pl hordtam 4-5 évig fényes barnákat térd nadrággal, imádtam, nagyon tetszett, annak ellenére, hogy azért gyakran szúrt, és vigyázni kell rá.

2016. márc. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
91%
Én gyakran hordok. Szoknyához, hosszúnadrág alá ha hideg van. Shorhoz esetleg de azt csak buliba. Az nem tudom hogy miért ment ki a divatból mert én is szeretem mert szinte mindhez fel tudom venni és szerintem kiemeli női lábat. 24/N
2016. ápr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
25%
Én ugyan 22/f vagyok, de nem gondolnám, hogy kiment hiszen rengeteg közel korombeli lányon látok a napokban is, bár az kiábrándító tud lenni ha nagyon elüt valakinek a bőrszínétől
2017. márc. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon szép és szexi. Amikor csak tehetem azt hordom. Feketét alig.
2021. máj. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!