Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem fáztok akik ma elég...

Nem fáztok akik ma elég nyáriasra vettétek az öltözéket?

Figyelt kérdés
Láttam már rövidnadrágost harisnya nélkül, pedig elég hűvös szél fújt, lábszárközépig érő leggingsest mezítlábasan topánkában.

2016. márc. 21. 16:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Tegnap már harisnyásan volt a csajszi :D Jobban látta felvenni.
2016. márc. 23. 18:05
 12/13 anonim ***** válasza:

Én sem értem ezeket a dolgokat, persze látványnak jó bizonyos esetekben. Talán most, a hétvégén már nem lesz meglepő, ha néhányan ilyen öltözetekben fognak tipegni, ha a napi maximum majd 20 fok fölé kúszik.

De itt az is számít, hogy ki mikor van kint, akik ilyen átmeneti évszakokban a nap legmelegebb időszakában vannak kint, az nem ugyanaz, mint akik hajnalban, reggel, esetleg éjszaka. Én például ma reggel még sapkában jöttem haza, sőt a komfortérzetem miatt még kesztyű is volt rajtam, mert sokáig kell kint lennem. 3-4 fok volt ebben az időszakban. Persze, napközben már nem így mentem volna.

Ez egyénfüggő dolog is, talán nem mindenki fázik egyforma mértékben, de azt nem tartom valószínűnek, hogy vannak olyanok, akiket a fázás egyáltalán nem zavar.

2016. márc. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
További tipikus öltözet, kiskabáttal együtt van vagy 4 réteg ruha rajta, de minek: ahogy lehajol vagy nyújtózkodik látszik, hogy egyik sincs betűrve a gatyába, szóval az 5 fok könnyedén bújik be a legalsó alá is.
2016. márc. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!