Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi értelme van replika cuccoka...

Mi értelme van replika cuccokat hordani?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem, kíváncsi vagyok miért vesznek emberek drága pénzért ócska, kínai utánzatot? Tele van minden ebayes Nike melegítőkkel, gagyi Michael Kors táskákkal, stb. De minek? Ez mire jó?

Ne értsetek félre, én nem hordok eredeti túlárazott cuccokat, nem sznobságból kérdezem. Szerintem ez ciki. Én soha nem akarnék pl egy replika táskával vagy cipővel villogni. Ha nincs pénzem megvenni a 60 ezres obaget,vagy Michael Korst, akkor nem fogok annak a kínai verziójára se tízezret költeni, inkább veszek szép, minőségi, noname darabot. Szerintem nem indok a "mert tetszik". Egy h und m-es táska, vagy egy Deichmannos saját márkás cipő is nézhet ki jól, sőt, mégis mindenki kamu converse meg air max cipőket hord, pedig a converse az aztán tényleg csak egy dorkó, semmivel nem néz ki jobban pár extra betűtől.

Persze, tudom, semmi közöm hozzá mindenki azt hord amit akar, stb., de kérlek segítsetek megérteni, hogy ennek mi értelme van?



2016. márc. 30. 09:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mert az emberek nagy részének már nincs értékrendje.
2016. márc. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem egy Lonsdale táskám van, kemény 3.500 vetem egy angol nagykereskedésben és kiderült hogy eredeti....

Szóval innentől a hamisítvány még drágább mint az eredeti...

Csak kell hozzá egy bankkártya meg internet

2016. márc. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
a lonsdale-t sehol sem hamisítják :)
2016. ápr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
74%

Nekem az a kedvencem, amikor a karóránál mondata egy ismerősöm, hogy eredeti a Breitling karórája.

Két dologra figyeltem fel egy hónap alatt. A szíj megkopott és a szíjcsatja elromlott. :D

2016. aug. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!