Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti hogyan öltözködtök, az...

Ti hogyan öltözködtök, az alap hogy fehérneműt minden nap cserélni kell de ti mindenből tiszta ruhát vesztel fel?

Figyelt kérdés
Ugy értem, hogy pl farmer, pulcsi, poló ami mar egyszer volt rajtad másnap is felveszed?
2016. ápr. 15. 06:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mivel sajnos én elég izzadós vagyok,így minden nap tisztát veszek fel mindenből,nekem így kényelmes
2016. ápr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
65%
Látom itt az a menő, ha mindenki szétmossa a ruháit, a férjem is ilyen, pár hónap alatt el is hord egy inget, nadrágot. Semmi értelme egy hordás után kimosni egy pulcsit, felsőt, csak egyesek ettöl érzik magukat igényesnek. Nem lesz koszos az irodában ülve,vagy attól, hogy az ember ügyet intéz, vásárol, stb. Ha valaki kerti munkát végez, az persze mossa ki.
2016. ápr. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Fehérnemű és póló, minden nap csere. Farmer, kardigán, pulóver heti egyszer kerül a mosásba addig hordom.

Nem veszem fel másnap, szépen összehajtom, lerakom a szobámban és a hét egy másik pontján újra azt viselem.

2016. ápr. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Alsó,zokni mindennap.kivéve ha itthon döglök és egésznap a tv-t bámulom lehet hogy zoknit ne is veszek.(de alsót mindenképp cserélem)

Farmer havonta mosom.

Poló ha egészhéten itthon döglök akkor 1is elég vagy azt sem veszekfel.

Amugy 2-3naponta.

Pulcsi az is kibír 1hónapot.

Mert itthon és az utcán másikat viselek,sőt munkhelyen sem abban vagyok amiben oda mentem.

Azt hiszem hogy ha naponta max 2órát viselek egy adott ruhadarabot és nem izzadom tele akkor nem kell mindenap cserélni.

Ha pedig nem csinálok benne egyebet mint tv nézés,számitógépezés,szendics csinálás akkor se. Koszolódik túl gyorsan.

2017. febr. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Bugyi, zokni csere napi többször, de a többit csak akkor mosom ki ha már nincs friss illata vagy leöntöm/eszem. Futáshoz, kiránduláshoz viszont olyat veszek fel ami már volt rajtam, mert utána úgyis kimosom.
2017. febr. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!