Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért furcsállja némely ember...

Miért furcsállja némely ember ha fiúként bőrhatású leggingsbe járok?

Figyelt kérdés

Pl ma, hogy hűvösebb van, de tavasszal is idegenek kérdezik te latexbe vagy? Te miért hordasz latexet, vagy úgy csinálnak mint ha meleg lennék.

Egy az, hogy nem latex,kinézetre hasonlít, de amúgy nem, másik meg nem csak farmer leggings nadrág létezik,hanem bőrhatású is, ami ugyan olyan divatos. Ha 2-3 éve úgy is divat a passzos fiúknál, akkor némelyeknek miért akkora dolog a bőr-latex hatású?

Vagy az van, hogy ők csak a farmert merik felvenni,mert más is farmer skinnybe, farmer leggingsbe jár.



2016. jún. 2. 11:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%

Pár héttel ezelött, vagy talán egy hónapja láttam egy hasonló esetet. Két ratyi farmeros csúnyán és sértő módon illetlen szavakkal sértegette a szűk sportgatyás csávót, fél perc alatt a földön volt mind kettő ratyifarmeros.

... Magán véleményként jegyezném meg, mást sértegetni itélkezni felette, sértő szavakkal. Nem is csodálkozom, hogy így jártak. :) :)

2016. jún. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam senkit megszólni, engem szólnak meg. Akkor legközelebb teperjem le őket?
2016. jún. 4. 11:03
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Talán azért furcsállják mert a meleg kategóriába tartozik. Normális épp eszű FÉRFI, amúgy sem hord skinny farmert meg cicanacit. Ezt véssétek már az eszetekbe! Azokat hagyjátok meg a lányoknak. Csak azért mert néhány nemi identitászavarban küzdő férfi (csupa kisbetűvel) tervező nem tudja eldönteni, hogy melyik nemhez tartozik, nem kellene beállni melléjük.
2016. aug. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

13-as, te is csak ezt a meleges mantrát tudod nyomni és annak nézni aki feszes nadrágot hord. Aki vékony alkatú, mint én is előnyösebb és jól is állhat a szűk nacik.

Egyébként meg miért zavar téged vagy mást mit hordok?

Ha egy bőrleggingsbe vagy skinny farmerbe érzem jól magamat, akkor mit érdekeljen más, vagy miért kell némely hülyének beszólni utcán?!

2016. aug. 12. 11:03
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező: Te tetted fel a kérdést, én csak válaszoltam. Látom fáj ha a többségnek nem jön be a b...is stílus.
2016. aug. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Magyar emberek egy részénél a bőrhatás, vagy a szűk nadrág=meleg, lol, egészséges gondolkozás nem mondom.
2016. aug. 13. 19:44
 17/18 anonim ***** válasza:
4%
Mert te már nem fiú vagy zoliman.
2016. aug. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Valóban, már férfikorú vagyok.
2016. aug. 14. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!