Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, ki hord még teljesen...

Fiúk, ki hord még teljesen tapadós, feszülős super-skinny farmert tangával?

Figyelt kérdés
Olyan feszes super-skinny farmerra gondolok, ami deréktól bokáig teljesen rád feszül, és természetesen fenékre is. :) Ti milyen alsót vesztek alá, van aki a tangát szereti? :)

2016. jún. 5. 17:05
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
68%
#10 Hordanék catsuitot is ha nem néznének meg, szólnának be, de latexnacit szoktam.
2016. jún. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
74%
Már miért ne vehetne fel egy fiú feszülős nadrágot?? A ruháknak NINCS neme. Mindenki azt vesz fel, amit szeretne, fogadjátok el.
2016. jún. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
14%

Amit akar, ja.

De pl a szandál+zokni kombótól, a fecske fürdőnadrágtól, vagy a tényleg rövid rövid nadrágtól meg az emberek 99%-át újra kell éleszteni, ha meglátják. Kettős mérce ?

Szoknyát miért nem vesztek fel? Gyávák vagytok ?

2016. jún. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
79%
Azért a 99% túlzás, kb 50%. Van biztos sok gyáva, mert legtöbben a tucatot követik, nyilván aki szoknyába akarna járni, az már csak azért se vesz fel, mert senki se hord, pl Berki néha. De pl leggingset se hord senki utcán (sporton kívül), pedig biztos vannak akiknek ez a vágyuk.
2016. jún. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
62%

13!

Fecske furdo gatyat es majdnem short rovidsegu nadragot siman felveszem mert nem masnak hanem magamnak oltozok!

Miert ? Mert a fecske kenyelmes es nem csak a labszar barnul hanem az egesz lab, es jobb benne uszni, a short meg azert jo mert nem pallik be a sheggem 40 fokba!

Ugye milyen okosak a lanyok? Ok ezeket hasznaljak azert amiert leirtam, de van par buta hiu erkolcsos vagy csak gyava kisfiu aki inkabb mas velenye alapjan oltozik es nem a logika vezerli!

Es altalaban ezek azok akik fuvel-faval dugnak mert az mar meno!

Eleg csak a szexualitas oldalon szettnezni...

2016. jún. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Linkelj már nekem egy férfi tangát és egy olyan nadrágot amit szoktál viselni mert én is szűk nadrágot hordok de nem bírom elképzelni hogy te milyet hordasz illetve nem értem miért veszel alá tangát.

16/f

2016. jún. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
95%
Én speciel, hordok tangát, meg buliba férfiszoknyát is néha, de a skinny nadrágot nem szeretem. Meg az szerintem páwás.
2016. júl. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam. Nyáron amúgy is minden alá tangát veszek fel.
2016. aug. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

És te csak nyáron hordasz tangát? Milyen skinny farmerjaid vannak? A fenekeden is feszülős, ami sejteti hogy tanga van alatta? :)


Nekem egészen bevágósak hátul a skinny farmerjaim, ugyanúgy mint a csajoknak is. :)

2016. aug. 13. 23:30
 20/38 anonim válasza:
100%
Annyira feszes farmert nem hordok, viszont tangát azt igen már elég régóta. Sokkal kényelmesebb minden másnál :) 26
2016. aug. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!