Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, ki hord még teljesen...

Fiúk, ki hord még teljesen tapadós, feszülős super-skinny farmert tangával?

Figyelt kérdés
Olyan feszes super-skinny farmerra gondolok, ami deréktól bokáig teljesen rád feszül, és természetesen fenékre is. :) Ti milyen alsót vesztek alá, van aki a tangát szereti? :)

2016. jún. 5. 17:05
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
21%

Nem látom értelmét a tangának, elől kilóg belőle a szerszám, ez csajoknak jó inkább. Inkább az érzés, hogy tanga van rajtad, akinek ez tetszik annak jó.

Én inkább nylonharisnyát veszek és abban nem lóg ki a szerszám és nem is vág be. És nem látszik, a teljesen tapadós leggingsben, skinnyben.

2016. aug. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

Pedig nagyon is van értelme a tangának, mert sokkal kényelmesebb, mint bármi más, és nem látszik egy tapadós farmer vagy egy leggings alatt sem. Az sem igaz, hogy kilóg belőle a szerszám, ha jó méretet választasz, akkor tökéletesen el lehet férni benne. :) Én a szerszámot felfelé szoktam állítani, így teljesen kényelmes, minden jól elfér, és ha ágaskodni akar, akkor van helye, nem kell folyton igazgatni. :)


Nejlonharisnyát én is hordok, de alatta tangával. :) A skinny farmerok alá mindig húzok egyet. :)

2016. aug. 19. 21:03
 23/38 anonim ***** válasza:
33%
Jó ti érzitek, nekem nem jön be.Harisnya+tanga az meg sztem kényelmetlen és fölösleges együtt.
2016. aug. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Te nem is hordasz semmilyen alsót a harisnya alá? :) Hány denes harisnyákat hordasz?
2016. aug. 19. 22:00
 25/38 anonim ***** válasza:
48%
Igen...azt hiszem fölösleges belemenni a tapadós farmer, leggings, harisnya viseléseire férfiként...de hidd el, egy jó lelkivilággal rendelkező ember ezt elítéli.
2016. aug. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem hordok harisnyanadrág alá már semmit, fölösleges.
2016. aug. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
20-40 denest, sokkal jobb mint bármilyen alsónemű. És ha vékony nacit hordok, nem látszik a vonala.
2016. aug. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
0%
A KÉK Osztrigában ez az új kötelező viselet??? Csipkés tanga, nylon harisnanadrág! Atyavilág! Alakul a harmadik nem? Csak ne szaporodjatok!
2016. aug. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim válasza:
0%
Kicsit lányos már a tanga a Super skinny farmer alá.Azt hiszik hogy lány vagy.Ha neked ez a jo.
2017. márc. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim válasza:
0%
De ti fiúk vagytok nem értitek meg.Egy fiú Sosem hord tangát és nylon harisnyát.A tanga egészségtelen mert a bacilusok a péniszedhez kerül.mivel meleg vagy neked normális ez a viselet.Boztos a kékosztrigaba láttad
2017. márc. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!