Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hordanak ilyeket a...

Miért hordanak ilyeket a lányok? (képek)

Figyelt kérdés

Szerencsére nyár van, a lányok többsége shortokban jár, szép látványt is nyújtanak, imádom őket nézni :D viszont látok 1-et 2-t, amiből már szinte kint van a hátsójuk, és p*nájuk is látszik alul... Biztos van köztetek 1-2 olyan, aki már viselt ilyet. Azt szeretném kérdezni, miért? :D Direkt hergelitek a farkunkat, hogy álljon, vagy csak simán kevés se.ggetek van, és így akarjátok kiemelni? Vagy esetleg más? Olyan lányok / fiúk válaszát is várom, akik mást is mondanának, miért hordanak ilyet. :P És nem, nem vagyok buz.i, csak nincs hova igazítsam a farkam mikor 1-2 ilyen meglátok >.<


Ja, és azt még megkérdezném, ezeknek mi a nevük? :D néznék róluk 1-2 képet még neten :D


Képek (saját)

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2016. júl. 12. 20:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
De jó segge van a csajnak...
2016. júl. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
ez jó ? xddddddd látnád élőbe :D utolsónak csak ilyen 2 számmal kisebb nadrágjuk van, hogy látszodjon valami segg, de annyi :D az első négy képen a segget nem ismerem, csak láttam, aztán hopp kamera elő
2016. júl. 12. 20:29
 3/21 anonim ***** válasza:

'nincs hova igazítsam a farkam mikor 1-2 ilyen meglátok >.<'

:DDD


nem direkt hergelés (a legtöbbnél. :D) és nem is a kevés segg, inkább csak divat, azért, mert tetszik és mert jó a hátsó fele, szép a lába, ilyenek. mondjuk én elég kényelmetlenül érezném magam, ha így mennék ki az utcára. :D

a saját képeket meg konkrétan te fotóztad? :D.

21l.

2016. júl. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%

ezt en sem ertem. pedig lany vagyok :D



gondolom egyeseknek az is eleg h ez a divat es mar veszik is fel.

2016. júl. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Aki ilyen nadrágot visel az egyszerűen magamutogató.. ennyi
2016. júl. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ácsingózik a figyelemre. Általában én a lapos fenekűeken látok ilyet, szóval lehet egy kicsit "formálja" őket így. Érdekes dolog viszont az, hogy a kerek, szép fenekűek normális nadrágot hordanak. Ennyi! :D
2016. júl. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
15%

utolsó, ezzel nem értek egyet. barátnőm is felvesz ilyen nadrágot, ugyanakkor mégsem magamutogató, iszonyatosan kedves, aranyos, normális lány. nem a magamutogató p...a kategória, úgyhogy ne általánosíts.

(bár engem is meglepett, amikor felvette. :D)

2016. júl. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
5-ösnek ment. :D
2016. júl. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Az első 4 kép ugyanaz
2016. júl. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
67%
Ácsingózik a figyelemre. Általában én a lapos fenekűeken látok ilyet, szóval lehet egy kicsit "formálja" őket így. Érdekes dolog viszont az, hogy a kerek, szép fenekűek normális nadrágot hordanak. Ennyi! :D
2016. júl. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!