Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hordanak ilyeket a...

Miért hordanak ilyeket a lányok? (képek)

Figyelt kérdés

Szerencsére nyár van, a lányok többsége shortokban jár, szép látványt is nyújtanak, imádom őket nézni :D viszont látok 1-et 2-t, amiből már szinte kint van a hátsójuk, és p*nájuk is látszik alul... Biztos van köztetek 1-2 olyan, aki már viselt ilyet. Azt szeretném kérdezni, miért? :D Direkt hergelitek a farkunkat, hogy álljon, vagy csak simán kevés se.ggetek van, és így akarjátok kiemelni? Vagy esetleg más? Olyan lányok / fiúk válaszát is várom, akik mást is mondanának, miért hordanak ilyet. :P És nem, nem vagyok buz.i, csak nincs hova igazítsam a farkam mikor 1-2 ilyen meglátok >.<


Ja, és azt még megkérdezném, ezeknek mi a nevük? :D néznék róluk 1-2 képet még neten :D


Képek (saját)

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2016. júl. 12. 20:26
1 2 3
 21/21 Rocker Mila válasza:
Általában a szingli csajok hordanak ilyet. Valaki azért veszi fel merte melege van, de a szoknyát nem szereti. Én rocker csaj vagyok, én csak hosszú nadrágot hordok, mert nem akarok a seggmutatósok sorába beállni. 15/l
2016. aug. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!