Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hordanak ilyeket a...

Miért hordanak ilyeket a lányok? (képek)

Figyelt kérdés

Szerencsére nyár van, a lányok többsége shortokban jár, szép látványt is nyújtanak, imádom őket nézni :D viszont látok 1-et 2-t, amiből már szinte kint van a hátsójuk, és p*nájuk is látszik alul... Biztos van köztetek 1-2 olyan, aki már viselt ilyet. Azt szeretném kérdezni, miért? :D Direkt hergelitek a farkunkat, hogy álljon, vagy csak simán kevés se.ggetek van, és így akarjátok kiemelni? Vagy esetleg más? Olyan lányok / fiúk válaszát is várom, akik mást is mondanának, miért hordanak ilyet. :P És nem, nem vagyok buz.i, csak nincs hova igazítsam a farkam mikor 1-2 ilyen meglátok >.<


Ja, és azt még megkérdezném, ezeknek mi a nevük? :D néznék róluk 1-2 képet még neten :D


Képek (saját)

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2016. júl. 12. 20:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ja hoppá, kétszer küldtem el.
2016. júl. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
78%
ez milyen kerdes,mar ne haragudj? ez most olyan mintha azt kerdeznem hogy miert hordassz bakancsot,vagy miert fesulod jobbra a hajad... azert hogy ilyen valaki,mert tetszik neki ahogyan all rajta... elege ki lehetsz ehezve,ha minden seggre fel all... szerintem ne is menj strandra inkabb
2016. júl. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
nem tom.. én is hordok ilyeneket, de nincs lapos seggem.. és amúgy ja xd én csak bulikra veszem fel 15/L
2016. júl. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
78%
pont bulikra szerintem nem tul jo viselet..
2016. júl. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

bocs rosszul irtam.

*azert hord ilyen nadragot valaki,mert tetszik ahogyan all rajta

*elegge

2016. júl. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
27%
Amit p.nának véltél, az a fotókon nem az, csak még nem láttál ilyesmit élőben, ennyi. :D
2016. júl. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
75%

Szánalmas vagy, mert


1. Lefényképezed

2. Ennyire már áll a fütyid


Soha nem lesz csajod, ezt most megmondom.

2016. júl. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
most ne már.. leírtam a véleményemet és lepontoznak. és amúgy téll gáz vagy h erre már feláll(én írtam h bulikra veszek fel ilyen gatyákat.)
2016. júl. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
51%
Engem pasiként az zavar ezekben,hogy amikor a combjukat simogatom néha az eszembe villan,hogy előtte 10 perccel egy olyan ülésen ült a BKV-n,amit előtte összevizelt/xart egy csövi. És ez akkor is zavar,amikor a bútoraimra ülnek.
2016. júl. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, remélem tudod hogy ez hosszú nadrágban is így van :D (szóval ha valaki átmegy hozzád akkor ruha le)
2016. júl. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!