Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, hölgyek. Sokatoknál...

Lányok, hölgyek. Sokatoknál megfigyeltem, főleg nyáron, hogy kiteszitek közszemlére a melleiteket ( kivágott, mélyen dekoltált ruha ), de ha pasi jön veletek szemben nem meritek felemelni a tekinteteteket a földről. Miért?

Figyelt kérdés
Miért vesztek fel olyan ruhát amit nem mertek viselni? Miért kell kihívóan öltözködni, ha szégyenlősek, vagy bizonytalanok vagytok? 32/F
2010. ápr. 19. 20:44
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

21.05


Ne nekem öltözzön ki és ne nézzen a szemembe, csak ne bámulja a földet.

2010. ápr. 19. 21:10
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
és ha magassarkúban van és nem nézi hova lép, aztán meg marha szexisen elvágódik előtted az jobb? :D
2010. ápr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
akkor a szégyenlősebb lányok nem vehetnek fel kivágott ruhákat vagy mi? nem értem... miért ne? miért zavar az téged ha nem néz rád minden csaj aki szembe jön az utcán?
2010. ápr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

22.19

Nem kell, hogy rám nézzen csak merje viselni a ruháit.merje magát vállalni, ha már kidobta mindenét.

2010. ápr. 19. 22:28
 15/30 A kérdező kommentje:

21.50

Tömegével vannak ilyen lányok a plázákban is pedig ott nincs miben elesni. :-)

2010. ápr. 19. 22:33
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
én úgy vagyok vele, hogy ha van mit kitenni akkor miért ne? és bírom viselni ezeket a ruhákat
2010. ápr. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

00.29

Örülök,de sajnos sok lány úgy öltözik ahogy nem kellene.

2010. ápr. 20. 00:32
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy ezzel végképp sekélyesnek tüntetek fel bizonyos lányokat, de van, aki a saját cipőjét/lábát nézi járás közben :D. Mint ahogy a kirakatokban sem mindenki a ruhákat bámulja, hanem sokszor önmagát (ezt a férfiak is csinálják, ami azt illeti).

Egyébként nem lehet, hogy Te stírölöd őket olyan feltűnően, hogy még az is zavarba jön, aki amúgy nem szégyenlős? :)) Csak mert láthatóan annyira foglalkoztat ez a téma Téged... nem megsértődni! :)

2010. ápr. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:
100%
Szerintem nem szép, ha egy nő kiteszi a mellét. Biztos tetszik a férfiaknak, de akkor tényleg vállalja és ne a földet nézze. Én is nő vagyok, szeretem a szép ruhákat, de mindig törekedtem arra, hogy diszkréten legyek csinos. Nem kell forró gatya és kivágott felső, hogy az embert megnézzék, meg szerintem nem is egészséges. A legjobb barátnőm állandóan fel van fázva, mondtam is neki, hogy ha nem pakolna ki mindent talán könnyebben gyógyulna. Persze nekem is vannak kivágott ruháim, de ezeket csábító jelleggel vettem (veszem)fel, tudatosan a kiszemelt áldozatnak, hogy ne tudjon ellenállni;-)de ilyenkor nem a földet néztem... Én jobban szeretem a nőies, elegáns ruhákat, véleményem szerint, ha egy nő ápolt és tudja viselni a ruhát akkor minden szem megnézi:-)Szerintem igaz, hogy a férfiak szeretik a titokzatosságot:-)Ha mindent kidob a nő, mi marad?
2010. ápr. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát akár köldökig kivágott toppokban is járhatnék, akkor se bámulná senki a melleimet, mert igazából nem is nagyon vannak (80/A), pedig én is szoktam mélyen kivágott felsőkben mászkálni, mert nekem tetszik, és ha lenne is mellem akkor is mutogatnám mert élvezném hogy vannak, a többi ember meg nem érdekel. Nagyon sok lány önbizalom hiánnyal küszködik, és úgy gondolja ha felvesz egy merészebb felsőt akkor majd jobban érzi magát a bőrében, de nem tud mit kezdeni a stírölő tekintetekkel, ezért inkább lesüti a szemét. A másik a felborulás veszélye, (ez engem is érint 180cm+ magasabb sarkú cipő, volt hogy szinte tériszonyom volt tőle) az ember a saját lábában is képes elbotlani, főleg ha valami helyes pasi nézi.
2010. ápr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!