Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, hölgyek. Sokatoknál...

Lányok, hölgyek. Sokatoknál megfigyeltem, főleg nyáron, hogy kiteszitek közszemlére a melleiteket ( kivágott, mélyen dekoltált ruha ), de ha pasi jön veletek szemben nem meritek felemelni a tekinteteteket a földről. Miért?

Figyelt kérdés
Miért vesztek fel olyan ruhát amit nem mertek viselni? Miért kell kihívóan öltözködni, ha szégyenlősek, vagy bizonytalanok vagytok? 32/F
2010. ápr. 19. 20:44
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

00.47

Nem sértődtem meg nincs miért.:)Nem szoktam feltünően bámulni a szembejövő lányok mellét és arcát,de ha csinos egy diszkrét pillantással "felmérem".:)Tényleg sokan vannak zavarban az utcán a férfiak tekintetétől.Nem csak az enyémtől más haveromtól is hallottam már ezt.

Egyébként meg nekem olyan ruháim vannak amiben jól érzem magam és merem viselni,ki merem húzni magam.Nem veszek fel olyat amiben rosszul lennék pl:rózsaszín póló.Sok lánynál viszont csak a divat számít,meg hogy jól nézzen ki utánna meg csak azzal foglalkozik hogyan rejtse el a kilógó testrészeit és baromira zavarja ha megbámulják.

2010. ápr. 20. 11:06
 22/30 A kérdező kommentje:

11.02


Ott a pont. :)))

2010. ápr. 20. 11:08
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
én akkor szoktam nézni a földet, ha olyan pasi jön velem szembe és stíröl aki nem jön be!
2010. ápr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
hehe lehet h a kérdező annyira randa h nem tetszik senkinek, ezért nem néznek rá, csak ő ezt nem látja be és keres mindenféle hülye magyarázatot inkább :D
2010. ápr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Közszemlére? Én speciel nem azért veszek fel köldökig kivágott topot picike miniszoknyával hogy nektek hímeknek legyen mit lesni. Hanem mert nekem az a ruha tetszik éppen. És emellett szégyenlős is vagyok és az utcán senkire nem nézek rá. Akkor sem ha normál ruhában vagyok.

Egyszóval azért öltözök kihívóan mert úgy érzem jól magam... ami kívülről neked biztos nem tűnne fel, mert olyan kis földet bámulós vagyok.

25/L

2010. ápr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Utólag is köszönöm mindenkinek a válaszokat,hasznosak voltak.
2010. ápr. 21. 10:40
 27/30 A kérdező kommentje:

22.33

Nyilván a legtöbb hölgy nem azért veszi fel a különböző,sokat sejtető ruhát,hogy megbámulják,ááááá...eszükbe sem jut ilyen.:))Csak azért öltözik úgy mert jól akarja magát érezni.Az már más kérdés,hogy nem képes elviselni a szembejövők tekintetét, de ő akkor is "jól érzi magát,csinos és magabiztos".Kár, hogy ez nem látszik a járdát bámuló szemén és a görnyedt testtartásán.

2010. ápr. 21. 14:04
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Először is nyáron nem biztos h azért hord egy nő kivágott felsőt h nézzék a pasik, hanem mert meleg van és akinek van ott vmi annak tuti melege van. Ebből következik hogyha ilyen felső van rajta és szép a dekoltázsa akkor megnézik férfiak. A földet meg akkor szoktam bámulni ha a pasi aki szembe jön nem tetszik, vagy túl öreg, vagy levetkőztet a szemével, vagy csak egész egyszerűen van barátom. Ugyanis én azt tapasztaltam hogyha belenézel egy pasi szemébe, akkor az felhívás keringőre :D
2010. ápr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Hát nem tudom egy nem szép lánynak valahogy felkel hívni a figyelmet magára. Ronda fej, de van más adottság. Szerintem egy szép arcú lányt, aki csinos amúgy is megnéznek.
2010. ápr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Valamennyire OFF, csak a kép árnyalására elmesélem... egészen fiatal felnőttkoromig elég molett voltam, aztán viszonylag nehézségek nélkül lefogytam. De az ember testképe sokáig nem változik meg a test megváltozása után, hát néha észreveszem magamon, hogy lesütöm a szemem és görnyedten járok, a régi beidegződésből. Akiken ezt veszed észre, lehet, hogy még csak "gyakorolják" a csinos öltözködést (nem feltétlenül azért, mert régebben csúnyák/formátlanok voltak, talán csak fiatalok, nemrég ébredtek rá a nőiességükre).

Persze épp ezért egész jó, hogy föltetted ezt a kérdést, hátha néhány lány kihúzza magát tőle :)

2010. ápr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!