Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Teltkarcsú anyukák, hol...

Teltkarcsú anyukák, hol vesztek magatoknak farmernadrágot?

Figyelt kérdés

Nincs semmi speciális igényem, divatos, lehetőleg kicsit magasabb derekú farmert keresnék, de nem nagyon találok a T_sco-n kívül máshol.

44-es a méretem, sok helyen nincs is 42-es feletti méret.


2016. aug. 24. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a C&A-ban, de én egész nap ülök, ezért utálom a gombos derekú nadrágot, ott van jó fazonú, gumis derekú. Mondjuk 40-42 a méretem, de ebből szokott lenni ennél nagyobb is.
2016. aug. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nézz szét a takkóban!
2016. aug. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem is c and a bol van. Bár kismama nadrág épp,de ott van nagy méret is. Barátnőm is ott vesz,vagy takkoba. De kik be is van. Érdekes mód akkora vagyok mint egy bálna,de valahogy jó rám a 40es is még. De amúgy kinaiba is árulnak és nem csípő.
2016. aug. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
KIK-ben is vannak nagy méretek.
2016. aug. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
C&A vagy KIK. De pl Mustangnál is lehet kapni nagyobb méretet, igaz sokkal drágábban.
2016. aug. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Caremo. <3 nem olcsó de nagyon szép ruhákat árulnak.
2016. aug. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Cosmos city kinai bolt de nem rossz minosegu ruhak vannak ott es kulon vannak nagymeretu ruhak
2016. aug. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!