Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire "gáz" 19 évesen...

Mennyire "gáz" 19 évesen hátitáskával járni iskolába?

Figyelt kérdés
Sportosabb stílusú vagyok, nincsenek kézitáskáim, bár gondolkodok rajta, hogy veszek. Eddig egy kisebb válltáskát hordtam, de most mivel olcsóbb volt és megtetszett vettem egy hátitáskát. Amúgy is szeretem ezeket is, mert mégis csak kényelmesebb hordani és jobban is elférek benne. Csak hát mostanában elég kevés középiskolást látni hátitáskával, max válltáskával, de még az is ritka. Gyerekesnek számít egy ilyen táska, vagy csak simán sportosnak/lazának?
2016. szept. 1. 20:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

A táskán múlik, gyerekes-e. Alapból a hátizsák miért lenne az? Praktikus, én 40 évesen is hátitáskával megyek mindenhova (az elegancia nem az én világom, amúgyis általában erdőkön, hegyeken kelek át közben :D), most folyton fogjak egy óriási táskát a kezemben...?


Szerintem sokkal inkább sportos/laza, mint gyerekes, ha maga a táska normálisan néz ki.

2016. szept. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a mai világba semmi sem ciki. Nekem válltáskám van és nem azért, mert "felnőttes", hanem mert számomra kényelmesebb. De az is igaz, hogy a hátitáskának is vannak előnyei a kényelem kapcsán. Szóval ne azt nézd, hogy hogy néz ki rajtad, hanem hogy mennyire tartod kényelmesnek. Gondolom, nem abban alszol. :-) 21F
2016. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Én egyetemre is végig azzal jártam.
2016. szept. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
79%
Az oldaltáska sokkal egészségtelenebb, mert egyenetlenül terheli a hátat.
2016. szept. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

Egyetemista lány vagyok, szintén a sportosabb fajtából. Én is hátizsákkal mászkálok a suliba, hol kisebbel, hol nagyobbal, ritkán viszem a válltáskám (max vizsgára). Talán rajtam kívül 1-2 lány van,aki ilyennel jár be, de én nem érzem gáznak... A gimit is hátitáskával jártam ki, eszembe sem jutna mást választani sulin kívül sem.

L/20

2016. szept. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
És ki a francot érdekel, hogy mit hord más? Legyen már ennyi önbizalmad, ha ezt szereted, akkor ezt szereted, ezt hordod. Kész. Ez semmiképpen nem gáz. Inkább az a gáz, hogy ilyen felmerül benned, nem mered felvállalni önmagad, és a többiek közé akarsz beolvadni...
2016. szept. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Semennyire. Mindenki azt hord amit akar. De azért ne legyen a táskán micimackó.
2016. szept. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

18 vagyok, az én iskolámban is ritkán látni olyan lányokat (az alsóbb évfolyamon is), akik ne kézitáskával mászkálnának.

Leszögezem, hogy ezzel semmi bajom, mindenkinek szíve joga. Én is próbáltam, de csak itthon, mert szépnek tartom őket, viszont nem tudom elképzelni, hogy azzal menjek bárhova is, nem hogy iskolába.:D

2016. szept. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#8 tetszeni szeretnétek valakinek? :-)
2016. szept. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
9.-ben meg 10. elején én is kézitáskával jártam, mert szép volt, meg minden lány ilyet hordott. Ma mér egyrészt kényelmesebb is a hátizséák, plusz jobban is tetszik, meg vannak tökre lányos darabok is, szerintem nem gáz, sok ismerősöm hordja. 18/l
2016. szept. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!