Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire "gáz" 19 évesen...

Mennyire "gáz" 19 évesen hátitáskával járni iskolába?

Figyelt kérdés
Sportosabb stílusú vagyok, nincsenek kézitáskáim, bár gondolkodok rajta, hogy veszek. Eddig egy kisebb válltáskát hordtam, de most mivel olcsóbb volt és megtetszett vettem egy hátitáskát. Amúgy is szeretem ezeket is, mert mégis csak kényelmesebb hordani és jobban is elférek benne. Csak hát mostanában elég kevés középiskolást látni hátitáskával, max válltáskával, de még az is ritka. Gyerekesnek számít egy ilyen táska, vagy csak simán sportosnak/lazának?
2016. szept. 1. 20:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az a gáz, ha az ember 30 előtt gerincferdüléses problémával jár a dokihoz. (Jó, én beszélek aki ki nem állhatja a hátitáskát és legalább 8 éve nem azt hordokXD)

Az hogy gyerekes-e, a táska mintájától függ.

2016. szept. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem gyerekes, én is gondolkoztam rajta, hogy veszek egyet egyetemre, csak sehol sem találtam olyat, ami tetszik, igaz, én kicsit elegánsabb fazonban, és műbőrben/bőrben gondolkoztam. De ettől függetlenül szerintem a sima hátizsák sem gáz, lényeg, hogy neked tetsszen.
2016. szept. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Egyáltalán nem ciki. Nekem eddig mindig hátitáskáim voltak és elégedett is voltam velük. Néha még kis is dekoráltam kitűzőkkel, kulcstartókkal. :)

Véleményem szerint sokkal praktikusabb, és jobb is, mint a most divatban lévő kézitáskák. Valahogy azokat a táskákat sosem iskolába képzeltem el fejben.

Szóval hajrá, egyre bővül a választék a hátitáskák terén! :D

2016. szept. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én egyetmre és dolgozni is azzal járok. Nálunk sokan hordják az egyetemen(mondjuk majdnem bölcsész kar). Munkába meg kell váltóruha, könyveket is cipelek, nem tudnék bele férni egy kézitáskába. 20l
2016. szept. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én 30 évesen hátitáskával járok dolgozni, de több munkatársam is! Senki nem mondta még hogy gáz lenne, sőt meg szokták dicsérni, mert egyedi darab, nem holmi tucatgyártmány.
2016. szept. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!