Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen, vagy ehhez hasonló...

Ilyen, vagy ehhez hasonló öltözékben szeretnék járni gimnáziumba (12. o). A gond csak az, hogy félek hogy mindenki megszólna, és volnának akik nem tudnák elfogadni. Ez nagyon furcsa lenne szerintetek? (képek)

Figyelt kérdés

[link]



[link]



[link]



2016. szept. 7. 22:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy visz -e bele színt, az öltöny ünnepi viselet, hacsak a munkája nem követeli meg (dresscode). Iskolába nem kell öltönyben menni, tehát ünnep hiányában az öltöny nem odavaló, színektől függetlenül. Már leírtam hogy ezer-meg-ezer módja van az elegáns öltözködésre full-öltöny nélkül is, tehát nem a "stílussal" van bajom, hanem annak hiányával. Attól hogy minden nap feldob egy zakót nem lesz jól öltözött, max. túl-öltözött.

A stílus ott kezdődik hogy az alkalomnak megfelelően öltözködsz. Az öltöny nem felel meg az iskolai mindennapokra, nem oda való.


Ez olyan dolog amin nem azért felesleges vitatkozni mert szubjektív, tetszés kérdése, hanem azért mert mindenki számára nyilvánvaló. Ez alól kivétel talán a kérdező (de legalább kételkedik magában), és pár tucat társa aki nap mint nap körberöhögteti magát.

2016. szept. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanarról beszélünk. Én is nevetségesnek tartom a feszükős zakósinges jólfésült, szerezős srácokat, ezért tanácsoltam a kérdezőnek a sima, ünnepi öltöny helyett a kardigánok, mellények, egyéb színek felfedezését, kicsit 20- századi angol iskolásfiú stílust ér el vele, de ha ő a bizniszmen akar lenni, abban sem tudjuk megakadályozni :)
2016. szept. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív, valamint a negatív kritikákat is. Gondoltam hogy megoszló lesz a vélemény, de ez nem is baj hiszen mint többen is írták, szerintük ez nevetséges, ellenben voltak olyanok is, akiknek kisebb-nagyobb vagy akár semmi változtatással is nagyon tetszett. Még annyit a végére, hogy inkább öltöny mint a mai "páwa" stílus.. Ami az iskolák 80-90%-ra jellemző.. :)
2016. szept. 11. 00:49
 14/14 anonim ***** válasza:

#13


Nem csak "páwa" vagy "öltönyös gyökér" lehetsz szerencsére, úgyhogy nem muszáj hülyét csinálni magadból. Te életed, azt csinálsz amit akarsz, de rettentően bután látod a dolgot.

2016. szept. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!