Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek sem elegans a...

Szerintetek sem elegans a rovid feher ing fekete oltonygatyaval?

Figyelt kérdés
20eves mackos pasi vagyok meg nem volt nom,mert sokak szerint kover vagyok. A multkor megkaptam egy randi utan,hogy nehogy azt gondoljam,hogy a fennt leirt cucc valami nagyon elegans lenne attol hogy anno suliban megfelelo volt! :/ velemeny?

2016. szept. 24. 06:01
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
#10 Hordok farmert mert a barataim is szoltak,hogy ciki a macko nadrag, de a borom viszket,ha csak a farmerra gondolok! Meg nyom a varrasnal is! :(
2016. szept. 24. 07:36
 12/46 H_Vivien válasza:

Huhh. Ezzel az öltözékkel a legkisebb gond az, hogy kisiskolás... Több sebből vérzik. Kezdve azzal, hogy NEM veszünk fel fehér inget trikó nélkül, amennyibe az egy kicsit is átlátszik, mert gusztustalan és igénytelen! Nem véletlenül találták ki a trikót! Nem esztétikus, ha átlátszik a mellbimbó! A nadrág mérete sem megfelelő, mert az övnél gyűrődik. Csúnya. Ha az öltönynadrág nem teljesen műszálas, akkor nem viszketsz tőle, és nem kényelmetlen, egy kicsitt jobb márka, ami kevesebb műszálat tartalmaz, vagy egyáltalán semmit, az nem kényelmetlen. Persze a megfelelő méret és fazon elengedhetetlen. A megfelelő öv választás is szükséges, legyen akkora az öv szélessége, mint a bújtató, hiszen akkor tart rendesen. A vékonyabb öv rendetlen hatást kelt.

A farmer igenis lehet elegánsABB viselet. A megfelelően megválasztott fazon és méret nem lehet kényelmetlen. Igaz nem a ruha teszi az embert és vannak nők, akiknek a macinaci is bejön, de egy melegítőben is fel lehet normálisan öltözni, ha az nem egy kinyúlt szöszmöszmaci. De azért valljuk be, ismerkedésnél igenis fontos a külső, hiszen mindenki az alapján dönt.

2016. szept. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:

Szerintem hétköznapi viseletre már túl elegáns ez így.

(amúgy nem nézel ki rosszul benne)

Vegyél föl bármilyen nadrágot ami tetszik, meg rövid ujjú inget (egy színűt/mintásat/bármilyet). De ne tűrd be a gatyába, kívül hordd, kevésbé fogsz pocakosnak látszani.

Csak vigyázz a mérettel, akkor jó, ha kb a slicced feléig lóg le egyenesen állva. Ha hosszabb akkor nevetséges, ha rövidebb akkor meg nyújtózkodásnál kilóg a hasad mint micimackónak. Ha vállban jó, de hosszú akkor vágass le pár centit és varrják fel. Minimális varrástudással megcsinálja valami ismerős vagy családtag.

2016. szept. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
92%
Elég parasztos, de egy temetkezési vállalkozónak még munkaruhának jó lehet. Randira én is inkább a farmert javaslom egy mintás inggel, esetleg pólóval, sportzakóval. Ha a farmert nem bíród, akkor vannak sportosabb szövetnadrágok, divatos bársonynadrágok. Én a bársonyt kifejezetten szeretem.
2016. szept. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
100%

Keress rá „Elegáns férfi divat 2016" és meríts ötleteket.

Vásárolj 100% pamutból készült ruhákat.

A fekete fehér ebben a formában tényleg nem jó. Bármilyen színű ing jobb lenne.

2016. szept. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:

Érdekes, szinte ugyanezt a választ adtam neked egy másik kérdésedhez ugyanerre a képre.


Megkérdeztem, hogy vidéki vagy-e, mert ők hiszik azt, hogy a suli ünneplő az elegancia etalonja. Tehát vagy randiként adod ezt elő, vagy több helyről hallottad ugyanazt.

2016. szept. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim válasza:
18%

Alapvetően nem az ing+öltönynadrág kettőssel van gond, hanem hogy az összhatás tényleg elég parasztos. Olyan vagy mint egy jóllakott óvodás akit a március 15-i megemlékezés után a szülő lefotózott. Vagy mint egy pincér a helyi mulatós csárdában.


Az elegáns nem egyenlő azzal hogy ünneplőbe vágjuk magunkat, elég csak a szinonimáit megnézni:

-mutatós

-szemrevaló

-tetszetős

-helyes

-jóvágású

-jó megjelenésű

-jól öltözött

-divatos,

-megnyerő

-ízléses

-trendi

-vonzó


Jelen állapotodban sem megnyerő, sem ízléses, sem trendi nem vagy.

2016. szept. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
54%
Figyelj, attól, hogy öltönynadrág és ing még egyáltalán nem elegáns. Az elegancia épp a részletektől lesz elegancia. Egy szűk sötétebb farmer / chino, egy hosszú újjú ing és egy blézer már elegáns, de csak akkor, ha megfelelő a minőség. Hidd el, olcsó hatást kelt, ha csak úgy random megveszed bármelyik boltban ezeket a darabokat. A H&M-t tudnám ajánlani, mindig látok szép, igénes férfi blézereket. Hidd el, nem kell hozzá az öltönynadrág!
2016. szept. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:
#16 #17 #18 Azt mondjatok,hogy az oltonynadragnal letezik olyan farmer ami elegansabb? :o Ilyet meg nem hallottam-akkor,ha elegansabb,mint a farmer akkor az irodakban meg egyeb helyeken miert nem az a kotelezo viselet? Amugy nagyon kenyelmetlen a farmer viszket a labam benne meg szur a borom,olyan mintha apro tukkel szurkalnak! Utalom a farmert kenyelmetlen! :( De egy no kedveert hordanek.
2016. szept. 24. 11:25
 20/46 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom milyen turkálóból van a farmerod, de a mai farmerok legtöbbje már finom, kényelmes anyagból vannak, szinte már csak a nevük farmer..
2016. szept. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!