Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek sem elegans a...

Szerintetek sem elegans a rovid feher ing fekete oltonygatyaval?

Figyelt kérdés
20eves mackos pasi vagyok meg nem volt nom,mert sokak szerint kover vagyok. A multkor megkaptam egy randi utan,hogy nehogy azt gondoljam,hogy a fennt leirt cucc valami nagyon elegans lenne attol hogy anno suliban megfelelo volt! :/ velemeny?

2016. szept. 24. 06:01
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
91%

Nem értem miért próbálod Ennyire védeni az általános iskolás egyenruhád.


Szemedbe mondta a randipartnered, hogy hanyagold, vagy tizen leírtuk, hogy hanyagold, csomó dolgot ajánlottunk helyette.


Ideje lenne elfogadnod, tudom nehéz, nekem,is sokáig tartott még megszabadultam a kecskebaszó szakállamtól, de jót tett

2016. szept. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:
#27#28#29#30#31 Kicsit mackos vagyok tudom,de azt mondta sok ismeros idosebb holgy lenn videken nekem,hogy a lanyok szeretik az ilyen vasgyuro alkatu sracokat! Azert is gondoltam,hogy nincs gond ezzel a testesebb alkattal most latom hogy itt a nok es pasik velemenye mas! :( Azt is mondtak hogy egy ferfi ember nem szep ha sovany,inkabb legyen testesebb es ne csak magokon meg zoldsegen eljen hanem egyen bosegesen a talbol jo szalonnat hagymat kolbaszt babletykot meg egy kis sutemenyest is! Nalunk lenn minden ember ilyen testes es mindnek van felesege itt meg akit csunya sovanynak mondtak lenn a nenik azok a menok fura ez nekem. Par eve lakok csak pesten de itt a lanyok nem olyanok mint amit lenn meseltek a nenek! :o itt a sovany vagy az eres izmos pasi a meno lenn meg az eros vaskos nagypocas azaz hasas a tekintelyes! Nekem egesz eletemben ezt mondtak lenn! Fogyashoz mit csinaljak? Felulest meg rgyek csak gyumolcset meg ilyen salatakat? Ha valaki leirja hogy legyek sovany aszt negkoszonom! ♡
2016. szept. 25. 05:31
 33/46 anonim válasza:
Most csak én érzem úgy hogy a kérdező csak trollkodik?
2016. szept. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:
#33 tenyleg nem tudom hogy mi tevo legyek falun nottem fel eleg hagyomanyos kornyezetben itt pesten van munka de nem talalom a helyem. Ez trollkodasnak szamit? :/
2016. szept. 25. 08:28
 35/46 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy rendszeresen hülye kérdéseket teszel itt fel vegyél kondibérletet és könyvtárbelépőt!
2016. szept. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 pinkpancser ***** válasza:
Egy rendesebb farmer nem fehér inggel és rendes cipővel jó lesz. Ez a fekete/fehér pedig vissza a szekrénybe.
2016. szept. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
#36 Koszi a biztatast,de szerintem nyomorek az ing farmerral valahogy nem tudom elhinni hogy az jol allna barkinek is! Egy elegans ruha egy ilyen utcai szakadt ruhaval mint a farmer szerintem total diszharmonikus hatast kelt ! Nem illik ossze,en ugy tudtam,hogy a nok az oltonyt tartjak a legjobbnak a pasikon! Szomoru lennek ha a farmer lenne a nyero! Annal kenyelmetlenebb szurosabb ruha nincs az eletben raadasul meg nyomja is a hatsom a hasam!
2016. szept. 28. 17:07
 38/46 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg troll vagy. Járj így, ahogy a képen vagy! Messziről lesír rólad, hogy valami erdélyi, isten háta mögötti faluból szalajtottak, ahol még 1968-at írnak, és még a szivárvány is fekete-fehér.
2016. szept. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
100%
Ne etessétek a trollt.. lépjünk tovább
2016. szept. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 pinkpancser ***** válasza:
Ha szorít a farmer akkor nem jó a méret. Vegyél olyat ami kényelmes. Egyébként meg nem csak az számít mit veszel fel, hanem hogy tudod e hordani és jól áll e.
2016. szept. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!