Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek is lapulnak olyan...

Nektek is lapulnak olyan ruhadarabok a szekrény alján, amik már nem jönnek fel rátok, de még őrizgetitek, hogy egyszer megint jó lesz majd?

Figyelt kérdés
2016. szept. 24. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg
2016. szept. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Persze. De néhány már sose fog feljönni és ez biztos.
2016. szept. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs,szerencsére nem vagyok hízós típus.Csak olyan ruháim vannak,amik jók rám.
2016. szept. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Volt pár. Nem híztam, de volt, amit megvettem, abban a pár percben jónak tűnt, amikor felpróbáltam, de egész nap hordani nem jó. Foglalták a helyet, úgyhogy odaadtam olyannak, akinek szüksége van rá.

De még így is van pár olyan ruhám, ami egyébként jó lenne, de még sose volt rajtam. Megtetszett, megvettem, de nem volt olyan alkalom, amire felhúzhattam volna.

Régebben elég sokat vásároltam, most már leszoktam róla, tényleg felesleges a sok ruha.

2016. szept. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
feljönni mindegyik feljön, csak nem áll jól. szóval pl. a nagyon szűk, világos színű farmerek vagy miniruhák csak várják, hogy egyszer majd bomba alakom legyen hozzájuk. miért?
2016. szept. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
85%
Nem. Nem szeretem a lomos szekrényt, a sminkcuccaimat, meg a ruháimat rendszeresen válogatom ki, és ajándékozom/adom el, ami nem kell. Az utóbbi 1 évben híztam, és a régi nadrágjaim pl alig jönnek rám (van ami egyáltalán nem). Nem akarok fogyni, úgyhogy vártam pár hónapot, hogy esetleg ingadozik-e a súlyom, majd meg is szabadultam tőlük. Lepasszoltam őket a húgomnak, pár barátnőmnek, a többit meg eladtam. Utálom, ha olyan cuccok vannak a szekrényemben, amiket nem hordok.
2016. szept. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1-2 egy számmal nagyobb farmert tartogatok. Szinte csak fenékre és combra hízok, ha picit visszaszedem a súlyom akkor jó lesz. A kicsi holmikat elszoktam ajándékozni.
2016. szept. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Teli van a szekrényem kisebb és nagyobb ruhákkal. Persze a cél az, hogy a kicsikbe férjek bele, de a nagyobbakat se merem kidobni, mert nem biztos, hogy sose kell már. Nagyon változik az alakom, persze ez a terhesség, szoptatás, kicsi gyerek időszak ilyen, de azért nagyon örülnék neki, ha legalább a legnagyobb darabokat kidobhatnám. Gyakorlatilag 3 méretű komplett ruhatáram van. Azért ne úgy képzeljétek, hogy egy bálna vagyok, 7 kg a legnagyobb kilengés, de mindig a mellem nő meg és semmibe nem férek bele grrr.
2016. szept. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!