Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A magassarkút milyen cipő...

A magassarkút milyen cipő pótolhatja ami nőies, és lehet benne gyorsan menni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 3. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak törpe sarkú cipők, én azokat is imádom. Vagy vannak a "tutyik" amiket még 1-2 napig lehet hordani, mert nincs olyan hideg. De utána én már csak a törpe sarkút tudom a ajánlani, én imádom. Néha még bulizni is abba megyek, pedig cipőválasztásnál leginkább úgy választok, hogy minél magasabb a sarok, annál jobb. De néha kell a pihi a lábnak.
2008. okt. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
ajánlanám neked a megint divatba jövö egybe talpu cipöket, ennek is több változata van...vannak olyan nagyon bunko fajták és vnnak egész szép kis nöcisek. És abban aztán lehet gyorsan menni! De3 még trappolni is:!:D
2008. okt. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hegyses orru pici sarku rövid csizmár vagy kerek orral ugyan ez balerina cipő
2008. okt. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én most vettem 2 szupi csizmát a Deichammnban, nagyon nőies, hegyesebb az orra és olyan "ál"-sarkuk van. Olya mintha sarka lenne, de igazéból nincs, lapos. Én nem a gyors menésért hordok ilyeneket, hanem mert a párommal egy magasak vagyunk és nem akarok magassarkúzni, hogy magasabb legyek.
2008. okt. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
79%
szerintem az ún. tutyik a legjobbak én személy szerint majdnem mindig azt hordok főleg azzal a csipke vagy necc "titokzoknival" én pl. vettem egy olyan darabot amin márvány hatású kövekből van kirakva egy virág és az a legjobb ezekben a cipőkben h nincs sarkuk kényelmes ha a jó méretben veszed mert ha nagy leesik ha kicsi kényelmetlen és végül de nem utolsó sorban egy vannak olyan darabok amiket alkalmi-és utcai cipőnek is hordhatsz
2008. okt. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Én imádom a balerinacipőket, a párom kevésbé... Hidegebb reggeleken már nem ajánlom őket, mert tavaly sokszor felfáztam miattuk, úgyhogy a törpesarkúak a nyerők :)
2008. okt. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

balerinacipő (L)

tutyi (L)

törpesarkú (L)

nyáron strandpapucs ^^

2009. márc. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!