Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek undorító ha egy...

Szerintetek undorító ha egy lányon nincs melltartó?

Figyelt kérdés
Bocsi ha rossz kategória. (16/L)

2016. okt. 14. 20:37
1 2
 1/20 anonim válasza:
60%
Nem.
2016. okt. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
57%
Abszolút nem.
2016. okt. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
59%
Ha nagy melle van és nem éppen mesztelen, akkor igen.
2016. okt. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
46%
*meztelen
2016. okt. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
33%

nekem kimondottan bejön... főleg ha kis formás cicikről van szó... ha formátlan, meg lógós valakinek, akkor azért utcára ne menjen ki úgy, hogy nincs a felsője alatt melltartó...

de otthon bőven belefér...

én kimondottan örülnék, ha pucér csajok mászkálnának a szobámban... úgyhogy tőlem bugyit se hordjanak a lányok...

2016. okt. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
60%
Attól függ, hogy milyen ruha van rajta, illetve milyenek a mellek formái.
2016. okt. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
49%

Nem. Csupán irtó közönséges.

Egy finom hölgy nem így járkál.

Fiatal, a tomboló hormonok korában lehet, de nem finom látvány az sem. Mintha mindenkire rá akarna mászni azzal, hogy az arcukba tolja a mellét...akármilyen jó mell is, hülyén érezném magam, hogy a szomszéd szemét kibököm a csecsbimbóimmal...

2016. okt. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem járjon, ahogy neki jólesik. A mellei az övék, nem az enyém.

Férfi szemnek kellemes a ringó keblek látványa, úgyhogy engem nem zavar, ha időnként nem hord. Sőt!

2016. okt. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Sunshinedoll ***** válasza:
64%

Inkább melltartó nélkül, mint megszürkült széjjelhordott kopott, kiálló drótos melltartóban. Ha már valaki az igénytelenséget emlegette :D

Egyéb szerintem kifejezetten csinos, ha valakin nincs melltartó. Olyan természetes és szép.

2016. okt. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
36%
ha nagy, lógós, csúnya mellei vannak, akkor igen. kis formás mellek esetében nem olyan vészes, de nem tudok olyan szituációt elképzelni (otthoni helyzeteken kívül), ahol ne lenne közönséges. munkában, iskolában pl elég ízléstelen meredő mellbimbókkal megjelenni. mondjuk télen így vastag pulcsi alatt nem látszik.
2016. okt. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!