Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szülők megvennétek ezt a...

Szülők megvennétek ezt a cipőt a fiatoknak? Most akciós

Figyelt kérdés
[link]

2016. nov. 12. 12:09
1 2
 11/16 anonim válasza:
76%
Ja, és miért nem a sport rovatban tetted fel a kérdést.
2016. nov. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
73%

Én rendszeresen futok, ez a cipő ránézésre nagyon rossz kialakítású,


Pedig jó cipő, de nekem kevés a csillapítása. 20 km-ig tökéletes... ennyit a ránézésedről.

2016. nov. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
54%
Ha megengedhetném magamnak, akkor meg. De nem csak úgy hopp. Tegyen is érte valamit. Tanuljon jól a suliba, ilyenek.
2016. nov. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
A fiam rendszeresen fut, neki vettem már drágább futócipőt, de még az sem került ennyibe. Ez nem látszik jó kialakítású cipőnek. Ilyesmit egyébként csak próba után vennék, minden mm számít.
2016. nov. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Ha még kicsi, akkor nincs szüksége több tízezres cipőre, ha meg már kamasz, meg tudja venni magának abból a pénzből, amiért megdolgozott.
2016. nov. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

12:

Miért, te futottál ilyenben? Nem véletlenül írom, hogy ránézésre, próbáltam már hasonló kialakítású cipőket, nekem nagyon nem jöttek be, de persze lehet hogy másnak meg ez a jó. Nem értem milyen alapon kötsz ebbe bele, nálad van talán a Szent Grál? Kb. most írhatnám azt, hogy egy ilyen szövegből látszik, hogy életedben nem futottál még 20 km-t, nem hogy egyszerre, de összesen sem.

2016. nov. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!