Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti mennyire figyeltek...

Lányok, ti mennyire figyeltek oda a megjelenésetekre ha pasitok van?

Figyelt kérdés

Én 20 éves srácika vagyok, és hát bemutatnám az én öltözködési szokásom.

Ez a szeleburdi egyetemista típus lennék, aki van hogy elalszik az első előadásáról, és kócosan megy be egyetemre, sőt gyrossal mos fogat, korai napsugaraktól szemüveggel védi a szemét, és mindig bámulja a csodaszép emberiséget a villamoson.


No már most ezt azért csinálom, mert nem igazán számít, hogy mit gondol rólam a pesti tömeg, mert nem hiszem hogy látványos lennék, és nem számít itt a jó megjelenés sem különösen.


Ellenben ha a barátnőmmel találkozom, ő egy teljesen másik karon van, akkor azért kicsípem magam elég rendesen, arcszőrzet igazítás, fogmosás fogkrémmel, epres rágó, kölni, és ing meg mittudomén. Lévén neki a legjobb oldalam szeretném mutatni. Plusz (most nem egoista akarok lenni, de tényleg) félek, hogy felkeltem az ellenkező nem érdeklődését, ha folyton olyan lennék, mint Brad Pitt.


A barátnőm viszont mindenhol igyekszik úgy megjelenni, mnt Angelina Jolie, és még az is zavarja, ha valaki látná a pingvines zokniját. Én meg igazából elkezdek jajveszékelni, hogy hát őt nem csak a koldus szólítja le a blahán, hanem előfordulhat hogy hímtagok.


Nem mintha frusztrálna, hogy érdeklődnek iránta a pasik, sőt ez pont hogy nékem elismerés. Tegyük fel, hogy nem is csal meg, mert egymásnak élete-virágai vagyunk.


Csak nekem nehéz ezt megértenem, hogy miért oly fontos, hogy... ugyanolyan szépek legyetek a tömeg meg a pasitok előtt. Feltéve ha ez így van. :D Így van? Hogy van?



2016. dec. 14. 23:54
1 2 3
 21/24 Metionin ***** válasza:

A barátnődnek bizonyára fontos, hogy szép legyen, nem a te kedvedért, hanem sokkal inkább a sajátjáért.


Amúgy én mindig ugyanolyan vagyok, legalábbis a hétköznapokon (az ünnepi vagy hivatalos alkalom nyilván kivétel) akár találkozom a barátommal, akár nem. Mert magamnak akarok tetszeni, szeretem, ha úgy nézek ki, mint én :D és mivel ezt nem kényelmetlen magassarkú vagy egyéb "nőies" cucc használatával érem el, nem kerül sok áldozatba minden nap ugyanúgy kinéznem.

2016. dec. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ebből látszik, hogy mennyire nem komoly még a kapcsolatotok, kérdező
2016. dec. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Csak egy komolytalan kérdezővel van dolgod utolsó, ha sokkal jobban értenél (bár valószínűleg terapeuta vagy) a párkapcsolatokhoz, akkor hozzád fordulnék, ha esetleges problémák merülnének fel a kapcsolatunkban. ;)
2016. dec. 16. 09:46
 24/24 anonim ***** válasza:
eltaláltad kedves kérdező ;) terapeuta vagyok
2016. dec. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!