Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen melltartót tényleg nem...

Ilyen melltartót tényleg nem kéne hordanom, ezért bámulják a férfiak a mellemet?

Figyelt kérdés

Eddig kosaras melltartót hordtam de most váltottam ilyenre ( képet belinkelem). Jobban látszódik a mellem vonala meg ha fázom akkor az eléggé látszik. B-C vagyok

Nem akarok kihívóan öltözködni.

Ti mit gondoltok az ilyen melltartóról?


[link]


2016. dec. 21. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Szörnyű, mint egy szoptatós melltartó.
2016. dec. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
89%
Öltözködj úgy, ahogy jól esik, ne mások döntsék el.
2016. dec. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Honnan tudják, milyen melltartó van rajtad? Csak az van rajtad felül?
2016. dec. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

A varrás nélküli melltartóra gondolsz. Igen, ennél jobban látszik minden, de előnye is van.

Én pl. csak ilyet vesztek fel olyan ruhák, blúzok alá ahol kevésbé mutatós egy olyan melltartó amin látszik a varrás.

Ha Téged ez zavar, akkor ne hordj ilyet. Én szeretem.

2016. dec. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Ez sport melltartó. Utcai viseletnek nem ajánlanám, pont azért, amit írtál, és egy áttetsző mellbimbó bizony nagyon kihívó.
2016. dec. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ühüm, ez tényleg sportmelltartó. Nem igazán utcára találták ki. Sokkal inkább teniszezéshez, gimnasztikához stb.
2016. dec. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
pulcsiban voltam. Annyira szar hogy az embernek szégyellni kell a melle alakját
2016. dec. 21. 20:39
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
Általában mindenki szivacsos melltartót hord, amiben nem látszik a mell alakja. Kb mindenkinek ugyanolyan formájú lesz tőle. A férfiak már hozzászoktak ehhez a látványhoz. Ha valakinek jobban látszik a mellformája, normális, hogy megbámulják. Ha egy férfinek alul a nadrágjában látszana, hogy milyen alakja van, gondolom a nők is megbámulnák :D
2016. dec. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!