Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elegánsan, csinosan, sikkesen...

Elegánsan, csinosan, sikkesen öltözni, de hova?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok , szeretek csinosan öltözni de úgy hogy nincs túlzásba véve , viszont szeretnék szépen magassarkú elegánsabb de mégse túl puccos városiasabb kosztümbe, elegánsabb ruhákba öltözni de az a kérdés hogy hova ? Mármint manapság nincs lehetőség benne hova elmenni mert nem csak egy elegánsabb bárra gondolok, semmi olyan hely nincs manapság , legalább is én ezt gondolom

Véleményeitekre lennék kíváncsi , köszönöm !



2016. dec. 26. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem te sehova. Ilyen írásképpel nem lehetsz az a típus, aki viselni tudná ezeket a ruhákat.
2016. dec. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló !

'Sajnálom'ha az írásképem nem megfelelő számodra.

2016. dec. 26. 23:47
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Semmi baj nincs az "írásképpeddel" sőt egy kifejezetten rendezett gondolatokat tartalmazó kérdést tettél fel. Én azt javaslom látogass színházi előadásokat, operát, színvonalas éttermeket . Nyáron szabadtéri komolyzenei rendezvényeket irodalmi esteket illetve jó nagy esti sétákhoz is nagyon szépen fel tudsz öltözni.
2016. dec. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötleteket ! :)
2016. dec. 28. 20:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Látom, jöttek már jó ötletek. Sok függ attól, hogy nagyvárosban vagy kisebb településen élsz. Sajnos faluban vagy kisebb városban nagyon "megnézik" azt, aki az átlagtól eltérően öltözik, így ott nehéz megoldani azt, amit te szeretnél. Persze egy-két napra nyugodtan el is utazhatsz, és csinálhatsz elegáns programokat. :) A színház, koncert, étterem tényleg jó lehet. De ha kicsit egyszerűbb, olcsóbb elfoglaltságra gondolsz, akkor menj múzeumba, kiállításra. Térj be egy elegánsabb cukrászdába, kávézóba. Vagy egyszerűen járd az utcákat egy szép környéken. (Inkább napközben, mert este sajnos csinos lányként nem biztonságos...) Vagy ha szeretsz vásárolni, üzletekben nézelődni, ahhoz is nyugodtan "kiöltözhetsz", csak akkor ne plázába, hanem valamelyik elegáns sétálóutcába menj.
2017. márc. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!