Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért öltözik sok tizenéves...

Miért öltözik sok tizenéves divatmániás lány rockernek, metálosnak?

Figyelt kérdés

Furcsa mikor valaki úgy vesz fel bandás polókat, hogy közben nem is hallgatja az adott együttest sőt nem is hallgat metált meg rockot.


A fastfashion plázaboltok meg ontják magukból a Metallicas,Iron Maidenes,Slayeres meg Nirvanas cuccokat. Amivel nem lenne bajom, ha tényleg olyanok vennék akik halgatnak is metált de sajnos nem ők a célközönség.


A tizenéves lányok meg megveszik ezt mert a Kardashian lányok meg a Justin Bieber b*zi gyerek is ilyet hord és őket kell nekik majmolni.


Meg olyat látni, hogy a zarába vagy a H&Mben ( igazából nem is érdekel, hogy hol) martens szerű bakancs piros fűzővel van ellátva és viszik mint a cukrot, mintha mindenki akkora anarchista lenne.


Meg bombert vesznek fel mert az olyan "mencii"

Közben nem is tudják, hogy kik hordanak bombert meg miért.

Vicces amikor látom, hogy ennyi "skinhead" kiscsaj van.


Miért kell bizonyos szubkulturák öltözködését, jelkép rendszerét vizuális nyelvét kisajátitania a divatnak? Miért hordják sokan ezeket a dolgokat úgy hogy a mögöttes tartalommal nincsenek tisztában?



2016. dec. 28. 17:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
A bomber dzsekit a skinheadek is kisajátították. Nem értek egyet az efféle érveléssel. A bandás pólókban viszont igazad van. Azokat illetően rettentően zavar mikor pláza p!csákon látom, akik hétvégén minimal technora csapatják valamelyik fancy klubban. Olyan mintha én fideszes pólót hordanék, közben pedig aki ismer tudja, hogy egy komplett rendszerváltásért küzdök...
2016. dec. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
56%
Utálom az összes ilyent. Régen a c*gányok jóformán összeverték azt akinek a bakancsába fehér fűző volt. Manapság már ők se tudják a jelentését, de az se aki viseli. És se vagyok idős mindössze 15/f de találkoztam már olyan társasággal akik között az egyik srácnak Nirvanás pólója volt és gyakorlatilag körbe röhögtek a kinézetem miatt (punk vagyok) na nem mintha érdekelt volna :D de ott helyben meg tudtam volna folytani a gyereket.. El ítéli az összes rocker de azért felveszi a bandás pólókat...
2016. dec. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
34%
12-es vagyok bocs a helyesírásomért de telefonról írtam.
2016. dec. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem az ilyen lányokat komolyan. Felveszik az együtteses pólót, oké. De ha odamész megkérdezni hogy melyik a kedvenc számuk az adott együttestől pislognak mint borjú az újkapura... És utána meg látványosan vihognak rajtad a kíséretükkel.
2016. dec. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
73%

"Régen a c*gányok jóformán összeverték azt akinek a bakancsába fehér fűző volt."


manapság pedig a cigányok jóformán bárkit összevernek, csakúgy.

2016. dec. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én kis városban lakom... Én nem láttam még olyat hogy összevertek volna valakit "csak úgy" errefelé!
2016. dec. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

A 11-es és 12-es válaszolóval egyet értek.


Engem igazából az zavar nagyon amikor a pláza picsek felveszik a bandás polókat úgy, hogy nagy valószinűséggel tényleg nem hallgatják az adott bandát de még a műfajt sem.

Engem meg látványosan lenéznek, volt már olyan is, hogy a metrón velem szemben ülve kinevettek csak mert acélbetétes bakancsot hordok és nem öltözök r****cosan

Szóval igazából a pózerkedésük zavar nagyon.

Meg lehet, hogy én vagyok csak igy vele de nekem a bandapoló "szent". Nem veszem fel olyan zenekarok polóját akiket nem hallgatok.

Szerintem ezeknek a dolgoknak nem kéne divathóbort szinten bekerülniük a mainstreambe.

2016. dec. 31. 16:02
 18/21 anonim válasza:
Igazság szerint van benne valami amit írtál.. De én szerintem csak azért csinálják mert valahova megpróbálnak be illeszkedni gondolom.. Én számomra mondjuk a rockerkedés az a viselkedésnél kezdődik.
2017. szept. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
53%
Mert pózerkedés rulez. Csak az a baj, hogy azok a kis divatmaki p..csák nem tudják, hogy mekkora pózerek, és szégyent hoznak az igazi metalheadek és rockerek fejére.
2017. okt. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Mármint ezt a "pózerkedés rulez" dolgot nem magamra értettem, hanem rájuk, természetesen. Én metalhead vagyok, és elásnám magam szégyenemben, ha ilyenekkel találkoznék.
2017. okt. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!