Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért öltözik sok tizenéves...

Miért öltözik sok tizenéves divatmániás lány rockernek, metálosnak?

Figyelt kérdés

Furcsa mikor valaki úgy vesz fel bandás polókat, hogy közben nem is hallgatja az adott együttest sőt nem is hallgat metált meg rockot.


A fastfashion plázaboltok meg ontják magukból a Metallicas,Iron Maidenes,Slayeres meg Nirvanas cuccokat. Amivel nem lenne bajom, ha tényleg olyanok vennék akik halgatnak is metált de sajnos nem ők a célközönség.


A tizenéves lányok meg megveszik ezt mert a Kardashian lányok meg a Justin Bieber b*zi gyerek is ilyet hord és őket kell nekik majmolni.


Meg olyat látni, hogy a zarába vagy a H&Mben ( igazából nem is érdekel, hogy hol) martens szerű bakancs piros fűzővel van ellátva és viszik mint a cukrot, mintha mindenki akkora anarchista lenne.


Meg bombert vesznek fel mert az olyan "mencii"

Közben nem is tudják, hogy kik hordanak bombert meg miért.

Vicces amikor látom, hogy ennyi "skinhead" kiscsaj van.


Miért kell bizonyos szubkulturák öltözködését, jelkép rendszerét vizuális nyelvét kisajátitania a divatnak? Miért hordják sokan ezeket a dolgokat úgy hogy a mögöttes tartalommal nincsenek tisztában?



2016. dec. 28. 17:26
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
76%

Ebben a legfájóbb dolog az, hogy, aki tényleg ismeri az együtteseket meg hallgatja is a számaikat, az issza meg az egész divatőrület levét. Még középiskolába jártam, utolsó évesen, mikor éppen egy Ossian-os pólóban flangálva körülnéztem és megörültem, hogy "Jé, egyre többen hallgatnak rock/metal zenét." Hallgatnak egy nagy francokat. Sokáig fel sem vettem bandás pólókat, mert fájt mikor megkérdezték, hogy divatrocker vagyok-e. 9 éves koromtól biztosan divatból követtem az irányzatot... Mai napig felbosszant, amikor meglátom azt az egyént, akinél leesett, hogy ez csak divat. A behúzódó kislányból egyik napról a másikra kőkemény Slipknot-os lett. :D Várom már, hogy mikor fog divatot váltani, mert akkor körberöhögöm.

Persze 10 év múlva a reakciója annyi lesz valószínűleg, hogy "Fúj, én ilyen voltam!?". Ha valaki ez alapján szerette meg a zenéket, oké, azt még lenyelem, de nem tudni, hogy mit aggatunk magunkra, az már egy kicsit gáz. Idén szerintem mindenki papnak fog öltözni, meg apácának csak mert a Kardashianakárki annak öltözött. Meg persze egy Biblia a hónuk alatt, az is borzasztó nagy divat lesz. (A kereszttel már eljátszotta valamelyik "isteni divatteremtő", ha jól emlékszek.)

2018. jan. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!