Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jo hosszu ujju...

Szerintetek jo hosszu ujju uszodresszbe uszni? Nem neznek hulyenek? Es kenyelmes lehet?

Figyelt kérdés
En szinkronuszok. Van egy csomo unalmas uszodresszem. De ma neztem az ebay-t es ott talaltam nehany 1000 forintert hosszu ujju dresszeket. Annyira megtetszettek, mert nem olyan hagyomanyos. Es jol is neznek ki... Szerintetek?

2017. jan. 1. 18:46
 1/9 anonim válasza:
100%
Nagyon úgy tűnik valaki ,,beleszerelmesedett" egy-két ruhadarabba. Vedd meg! Ha neked ennyire tetszik és fel akarod húzni miért ne! Hadd ne tartsak kiselőadást arról én miket veszek fel UTCÁRA.XDD Asszem páran megbámulnak...
2017. jan. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hat igen minden ruham szerelem darab. Mostmar ami nem.szerelem nem jon haza, mert ugyse hordom... Koszonom a valaszod meg, ugyis kell kurdressz is versenyre. Most rendelek egy probat, aztan meg egy sima egyszinut, amit utana magam varrok keszre. Remelem jo lesz.

15/L

2017. jan. 1. 21:55
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én úsztam már tornadresszbe ami hosszú ujjú volt, és nagyon is jó volt. Én csak nyári strandolásoknál viselem, mert hajlamos vagyok a leégésre, és igyekszem ott védeni magam ahol lehet.

Igaz nem egy vastag ruha, könnyen átüt a testemen, de mindig veszek alá egy bikini alsót és egy bikini felsőt és ezzel megvan oldva. Amikor sokat vagyok a parton egy árnyékos helyen akkor felül lehúzom az ujját a nyakamnál vagy a mellemnél megkötöm és úgy vagyok benne.

Amikor fedett uszodába megyek sima egyrészes dresszt húzok, ott is úsztam már hosszú ujjúba még iskolába amikor úszás volt és elfelejtettem fürdőruhát berakni, de nem akartam kimaradni az úszásból, így mentem abba mert az nálam volt. Igaz hogy vizesen átütött, de csak lányok mi voltunk ott, a tesitanárunk is nő volt, az úszómester meg messzebb volt, meg amikor kimentem egyből törölköző magamra és ennyi.

2017. jan. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

En szinkronusztam. Sajnos akkor senki nem szolt,h a napeges a borrak legfobb okozoja...de miota abbahagytam es a neten logok en mindig szorfruhaban uszom es napozok ;) A lenyeg,h teljesen tapadjon rad es ne legyen ellenallas. Meno leszel ;) :D

Az elso ilyen tornadressz szeru furdoruhamat mindenki kirohogte,azota vagyok a furdobugyi szorf-felso hive :) Ha neten keresed rushguardkent tlalod :)

2017. febr. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még nyár elején rendeltem a wish-en ilyen ruhát. Tényleg olyan mint a tornadressz, régen amikor tornáztam eszembe nem jutott a tornadresszt fürdőruhaként használni, pedig voltam olyan sporttáborban ahol edzés után lementünk fürdeni és nem volt kedvem levenni a tornadresszt és abba pancsoltam, de azt csak poénnak szántam akkor. Aztán egyik barátnőmön láttam hosszú ujjú fürdőruhát és nagyon megtetszett valamiért. Akkor ugye rendeltem mert úgy elég olcsó volt és annyira megszerettem hogy idén amikor mentünk strandra egyfolytában abba mentem. Igaz macerás volt hordani mert ha a parton voltunk sokáig akkor kezdet benne melegem lenni, sokszor lehúztam mellemig és ott megkötöttem az ujját vagy a nyakamhoz kötöttem, meg vittem bikini felsőt és amikor kajáltunk a ruhát lehúztam a derekamig hogy azért szellőzőn a testem rendesen. A páromnak tetszik a látványa, igaz páran megbámultak mert itt helyben ezt nem jellemző hordani. Amikor a Balatonon voltunk ott kettő korombeli 20 év körüli csajt láttam akik viseltek hasonlót, de gyerekeken is láttam, de állítom hogy rajtuk inkább tornadressz volt főleg a 10 év körülieken. Még egy kisfiút is láttam aki tornadresszt viselt kb 7 éves lehetett vagy még talán annyi sem. De szerintem okkal adták rá, főleg hogy a kimondott strand ruhák ilyen célra elég drágák idehaza sajnos főleg egy gyerekre aki akár fél nyár alatt kinőheti.
2017. szept. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én torna edzőtáborban voltam úgy hogy edzések után annyira lusta voltam levenni a tornadresszem ami hosszú ujjú volt hogy úgy mentem el strandra a többiekkel. Elég fura volt, de kényelmes volt, és legalább nem égett le a vállam. Azóta is ha olyan strandra megyünk ahol nagyon nincs árnyék akkor felhúzok egy hosszú ujjú dresszt és abban vagyok. Ha vizes nem sülök meg benne, ha már kezd száraz lenni akkor bevizezem, vagy simán bemegyek a vízbe. Én strandon többnyire a vízben vagyok, nem mászkálok a büfékbe, meg kint a parton.
2018. ápr. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mivel létezik hosszú ujjú fürdőruha, így nem gondolnám, hogy az lenne, ha csak nem béna anyagból van.
2021. máj. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azóta lett egy álom dresszem, amit úgy varrattam. Illetve még szinte a kérdés kiírásának az évében máshogy alakultak a dolgaim, szóval a dressz nem lett meg. Azóta szinte vízben sem voltam. De ez még mindig várat magára, csak azért is lesz egy hosszú ujjú dresszem
2021. máj. 2. 16:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is imádom a hosszujjú dresszeket nagyon hasznos a nap ellen meg jól is állnak😘😍16/L
2022. ápr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!