Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miben jobb mozogni tesiórán?...

Miben jobb mozogni tesiórán? Tornadresszben vagy poló/nadrág? Kényelmes a tornadressz? Bevezetnétek kötelezőnek? Úszásórán kérik az úszódresszt vagy bikini is jó? Van aki strandra is úszódresszbe jár?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát a bikini elég kockázatos ha fiú osztálytársaid is vannak.
2013. ápr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Póló/Nadrág , Nem, Nem , Kérik , Vannak
2013. ápr. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ágota Nóra válasza:
100%

Nálunknem kötelező a tornadresz de én abban vagyok mert azt szeretem.Úszás órán bikiniben is lehet menni,és én a bikinit szeretem mert az kényelmes nekem.


13l

2013. ápr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki mit szeret... Én szertornázom, így a tornadresszt pártolom, de sima tesiórára bőven jó a póló-nadrág, ott nem számít annyit a jó pontos méret, és álltalában nem kell külön venni, mert van. Valószínűleg nem vezetném be a dresszt kötelezőnek, mert biztos sokaknak nem előnyös, de azért javasolnám. Úszásórára úszódressz való, ez szerintem egyértelű, strandra viszont pihenni megyünk, nem sportolni, így inkább a bikini nyerő, főleg nagy hőségben, és így a wc sem probléma.
2013. ápr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is a tornadresszt részesítem előnyben, sokkal könnyebb benne a mozgás, ugye testhez álló is, meg sokkal kényelmesebb, az anyaga főleg a fényes az szellőzik is, így kevésbé fülled bele az ember mint a pamut pólóban.

Kötelezőnek nem vezetném be, mert manapság vannak olyan tesiórák ahol nincs intenzív mozgás és akkor könnyebben meglehet fázni egyszál dresszbe én szerintem.

Úszásra jobb az úszódressz, de olyat is láttam aki tornadresszbe járt úszni, strandra bikini, de úszódressz is jó strandra, ha érzékeny az ember bőre a napra, és nem akar annyira leégni. A bikini is jó úszásra, mert kényelmesebb azért.

2013. ápr. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tesiórára tornadressz kiváló! Szerintem uszodában és strandon is megfelelő mivel lényegében fürdőruha is!
2013. ápr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mindkét helyen (uszoda,strand) rendszeresen használom és semmi gondom vele!

Pedig én fiú vagyok!

2013. ápr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 poiu ***** válasza:
Attól függ kinek, aki hordja vagy aki nézi. Az elöbbire szerintem jó válaszokat kaptál.
2013. jún. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!