Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy rocker lany is lehet...

Egy rocker lany is lehet noies, vonzo? Ha igen, mit tehetnek ennek erdekeben? Tobbi lent:

Figyelt kérdés

Amiota az eszemet tudom rocker vagyok!(:es persze metalt is hallgatok:)

Soha nem hallgatnak mas zenet, ez az eletem ami igazan mellyrehatol, teljesen a lelkemig es mindent elmond nekem:)

Azonban egyetlen picurka problema van, megpedig az,hogy latom mostanaban milyen csinos egy-ket lany! Most nem azokra a 'mellem kint van mert az jo, 50kg smink az arcomon' lanyokra gondolok! Hanem akik egy minimalisan sminkelik magukat, adnak magukra. Vonzoak nyilvan egy ferfi szemeben,mutatnak magukbol de azert a polojuk pont addig van felhuzva ameddig kell:).

Na de amire en kivancsi vagyok: egy rocker lany is lehet vonzo ilyen ertelemben? Latszon rajtam hogy rocker vagyok, de megis az is hogy nem olyan szakadt nadragban jaro lany:) ezen a korszakomon mar tul vagyok, szeretnek valtoztatni! Mostanaban ugy erzem hogy az hogy rocker vagyok igazabol belul valtoztat meg,belulrol fakad az egesz. Ha csak feketeben jarok nem tesz boldogga.. sokaig voltam igy. Noiesebben szeretnek kinezni, de viszont a masik enemet semmikepp nem szeretnem elhagyni! Lehet ket kulon dolgot igy osszepasszintani? Nem szeretnem hogy az utcan jaro ember azt lassa rajtam hogy na o is egy tipikus olyan lany.. de azt sem hogy azt gondoljak hogy na o egy tipikus rocker:) a stilus az maga az egyeniseg. En ilyesmi szeretnek lenni:) 2 eve van baratom, sokszor mondja hogy o igy szeret. Hasonlo a zeneiizlesunk, a stilusa pedig mindig a fekete ruha es valami bandatagos polo. De tudom hogy orulne ha meglepnem ha vonzobban oltozkodnem:)

Szoval lehetseges az hogy igy kicsit vonzobba tegyem magam?

Megtudok valtozni? Vonzobb tudok lenni?

Valaszokat elore is nagyon szepen koszonom!!!

Es minden kedves valaszolonak Boldog ujevet szeretnek kivanni igy januar 4-en is!:)

17/L



2017. jan. 4. 19:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint a rockeres/vadabb stílusú,de nőies öltözködés tetszett mindig is:)

Próbáltam keresni képeket amit belinkelhetek mert egyszerűbb mint kisregényben leírni mit hogyan, de sajnos nem találtam megfelelőt:/

Ha gondolod írj privátot,hogy mi az amit szívesen felvennél és mi az ami ki van zárva és szerkesztek neked való outfiteket:)

2017. jan. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2017. jan. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Metionin ***** válasza:
94%
Persze hogy lehet. Nem a szakadt farmertől, a bandás pólótól meg a bakancstól lesz valaki rocker. Egy csomó ilyen emberről meg nem lehetne mondani ránézésre, hogy mit hallgat. Én inkább metált hallgatok de simán hordok szoknyát, van egy rahedli harisnyám, szeretem a fekete egyberuhákat és a csipkét, valamint külön perverzióm a cicás pólók és egyéb használati tárgyak. De emellett ugyanúgy van szakadt farmerom és "csúnyafeliratos", koponyás pólóm, atlétám is. Bár én szinte csak feketét hordok, annak nincs köze a metálhoz, gyerekkorom óta szeretem, pedig akkor még fogalmam sem volt a zenékről. Szóval szerintem nyugodtan hordj csinos szoknyát, csipkét is, stb., bőven lehet találni olyat, ami atommetál de mégis nőies. Vegyél fel kéket, bordót, egy csomó olyan képet látni neten is, ahol nem csak feketébe burkolt rocker/metálos nők vannak. Sminket meg gyakorolj ki magadnak olyat, ami kevés de mégis sokat dob.
2017. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Nem kell feladni a személyes stílusodat ahhoz, hogy csinos legyél.

Rengeteg elegáns, nőies ruhadarabot látok, aminek rockeres beütése van.

Nyugodtan hord olyan színű ruhákat, amik tetszenek, de pl. ékszerekkel, kiegészítőkkel játszhatsz merészebben.

Én steampunknak tartom magam, de tévedés ne essék: nem csak zöldesbarna fogaskerekes ruhákat hordok, hanem mindenféle olyan cuccot, ami tetszik és amitől önmagam lehetek.

2017. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Metionin ***** válasza:
61%

Begugliztam pár képet, ezek most ilyen piros feketék, mert nekem az tetszik :D

De nagyon jól mutatják, hogy ha egy egyszerű egyberuhát vagy csizmát megfelelő kiegészítőkkel veszel fel, máris megvan a rockeres nőies öltözék. További előny pedig, hogy ha valamilyen alkalomra kell megjelenni, gyanúgy előkaphatod ugyanazt a ruhát csak alkalmi cipővel/ékszerekkel.

[link]

[link]

[link]

[link]


Egy olyan fehér galléros ruhát pl. nagyon szeretnék :D

2017. jan. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%

Acelbetetes bakancsba meg veletlenul sem lennel noies es vonzo ferfi szemmel!

Viszont azt nem tudom felfogni hogy ha kedvelek egy zenei mufajt ahhoz miert kell ugy is oltoznom??

En is metalt hallgatok , de a kutya nem mondana meg Rolam.

2017. jan. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább kisugárzástól függ. Taylor Momsent pl. nőiesnek találom.
2017. jan. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne nőies acélbetétesbe? Számomra vonzó ha egy lányon acélbetétes bakancs van.
2017. jan. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Egy ferfi ferfias rozsaszin cipobe?

Direkt nem magassarkut irtam mert az abszurd lenne.

De egyebkent a magadfajtak miatt nincsenek ma mar noies nok az utcan!

Ugyanis batoritjatok a ferfi ruhak viselesere oket!

Akinek meg az igazi nok tetszenek azok meg nem talalnak..

Egy bakancs meg sosem lesz noies viselet , foleg acelbetetes!

Lassan mar farkat is novesztenek a lanyok?

Meg azr nem loptak el a fiuktol..

2017. jan. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

Kedves utolsó! Vissza a középkorba? Nadrágot se hordjunk ennyi erővel, mert az is férfi ruhadarab???


Kérdező: Igen, lehet nőies egy rocker lány. Annyi idősen, mint te és is eléggé rockeresen öltöztem (+egy kis gót beütés), odáig voltak érte sokan (és nemcsak rockerek). A bakancs pedig igenis menő! (:

2017. jan. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!