Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Állásinterjúra ez az öltözet...

Állásinterjúra ez az öltözet megfelelő?

Figyelt kérdés

Call centeres, irodai munka interjúra.

Kék vagy fehér ing, öltönynadrág, pulcsi, utcai cipő?

Vagy inkább mindenképpen zakó kéne hozzá? Attól azért idegenkedek, mert jelenleg csak utcai cipőt tudok hozzá használni (nem épp aktuális a "terepviszony" az öltönycipőhöz.), amivel elég furán nézne ki. (kék-bőr airforce, nem épp öltönyhöz való)

Ti mit vennétek fel egy ilyen pozícióra?



2017. jan. 17. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
szerintem ez nem a vilég legteteje pozíció (már bocs, nem lenézés vagy ilyesmi, semmi baj vele, de nem bankigazgatónak jelentkezel), szóval szerintem akár még farmer és ing is teljesen oké (+ utcai cipő). persze legyen tiszta és vasalt.
2017. jan. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem sem az álommeló kategória, pályakezdőként viszont kezdésnek tökéletes lenne.

Köszönöm a választ, lehet hogy az lesz akkor. Csak mindenhol azt olvastam, hogy öltöny az alap.. ez pedig eléggé elbizonytalanított az ing-farmer dologban.

2017. jan. 17. 12:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem lényeg az összhatás, hogy igényesnek meg ápoltnak tűnj. ne szakadt mackóban menj nyilván, de szerintem ez az öltöny túlzás.. ing felülre, az a lényeg, úgyis leginkább csak felül látnak. többet ér a magabiztosság és a tudás, meg hogy szimpi legyél nekik, mint egy öltönynadrág. hajrá.
2017. jan. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Az öltönynadrág baromi hülyén fog kinézni egy airforce-szal.

Szóval inkább húzzál egy normális farmert (ne kivágott, meg csicsás) vagy egy vászonnadrágot.

2017. jan. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Öltönynadrágot felejtsd el, idétlenül néz ki sportcipővel. Egyszínű (fekete, sötétkék) lukak és fölösleges díszítés nélküli farmer, egy szép bőröv és az ing tökéletes lesz.
2017. jan. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, megfogadom az inges -farmeros tippet :)

Mindenkire ment a zöld kéz.. Ha már valami okos lepontozott mindenkit.

2017. jan. 17. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!